Najkrajší moment večera: Nefalšovaná radosť detí z Oteckov bola nadovšetko

14. 04 2019 13:00 | dg
Oteckovia si odniesli sošku za seriál roka
Oteckovia si odniesli sošku za seriál roka Foto: TV Markíza

Z ocenenia sa najviac tešili, pochopiteľne, deti.

Sobotňajší večer patril 19. ročníku udeľovania cien Osobnosť televíznej obrazovky, ktoré sa uskutočnilo v novej budove Slovenského národného divadla.

Televízia Markíza si odniesla hneď niekoľko ocenení. V poradí piatu sošku OTA získal Peter Varinský v kategórii Moderátor športu, Veronika Cifrová Ostrihoňová zvíťazila v kategórii Redaktor/ka spravodajstva, v kategórii Osobnosť TV publicistiky boli v TOP 3 nominovaní Kveta Horváthová, Kristína Kövešová a Patrik Herman, OTA si nakoniec odniesla Kristína.

Raper Kali, ktorý koučuje v šou The Voice Česko Slovensko, sa stal spevákom roka. Adela Vinczeová si odniesla sošku v kategórii Moderátor/ka TV programov. Najviac však bodoval divákmi obľúbený seriál Oteckovia. Ten zvíťazil v kategórii Seriál roka, Herečka roka (Zuzana Mauréry) a Herec roka (Vladimír Kobielsky).

Najväčšiu radosť z víťazstva mali, pochopiteľne, najmladší členovia megaúspešného rodinného seriálu. Decká počas rozhovoru neskrývali nadšenie. Veľká vďaka z ich strany patrila Dade Duditšovej, ktorá má v seriáli na starosti práve detských hercov. Pozrite si video.

 

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.

Komentáre ( 0)