Markizáci idú príkladom. Zapojili sa do zmysluplnej výzvy

18. 04 2019 06:00 | zv
Markizáci sa zapojili do #trashtag výzvy.
Markizáci sa zapojili do #trashtag výzvy. Foto: TV Markíza
Markizáci sa zapojili do #trashtag výzvy.
Markizáci sa zapojili do #trashtag výzvy.
Markizáci sa zapojili do #trashtag výzvy.

Postarali sa o to, aby sme žili v krajšom prostredí.

Niektoré výzvy, ktoré kolujú internetom, majú naozaj zmysel. Jednou z nich je určite aj #trashtag, do ktorej sa zapájajú ľudia z celého sveta. Pointou tejto výzvy je vyčistiť prostredie, v ktorom žijeme, od odpadu.

Do #trashtagu sa zapojili aj markizáci. Tento týždeň boli moderátori, redaktori aj dramaturgovia Telerána spolu s moderátorkou Športových novín vyčistiť kus lesa v Záhorskej Bystrici.

S veľkým sklamaním zistili, že ľudia sú schopní vyhodiť do prírody naozaj čokoľvek.

WhatsApp Image 2019-04-17 at 15.22.53.jpeg
Foto: TV Markíza
 

„Teleráno myslí ekologicky už dlhodobo. Aj vo vysielaní dávame priestor eko témam. Mnohí z nás tak ale aj naozaj žijeme. Triedime, recyklujeme, znižujeme odpad či nepoužívame plasty. Dnes sme sa rozhodli vyčistiť kus neďalekého lesa, lebo na mieste, kde žijeme, nám záleží," povedala nám dramaturgička Mirka Lisá.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Len za 15 minút mali naplnených osem vriec odpadu. „Spod stromov sme vyzbierali sklenené fľaše, konzervy, plastové fľaše, ale aj 12 pneumatík!" dodala.

Kvetka, Janka, Aďka, Mirka, Andy, Lenka, Števko, Tamarka, Rasťo a Adriana teraz vyzývajú vás! Zapojte sa do #trashtag výzvy a odfoťte si miesto pred a po vyčistení. Fotku potom zdieľajte pod týmto hastagom na sociálnych sieťach.

WhatsApp Image 2019-04-17 at 15.22.10.jpeg
Foto: TV Markíza
 

Komentáre ( 0)