Celeste Buckingham po boku nového muža. Všetko je inak

27. 05 2019 11:00 | ts
Celeste Buckingham
Celeste Buckingham Foto: Instagram/celbuckingham

Speváčka prekvapila najnovšími zábermi.

V roku 2016 sa raper Vladis spojil so speváčkou Celeste Buckingham a z ich spolupráce vznikla úspešná skladba Taký nejsom, ku ktorej videoklip má na YouTube už vyše dva milióny pozretí.

Tentoraz sa v nahrávacom štúdou stretli znova. Pesnička s názvom Používam hlavu oficiálne vyšla v decembri minulého roka na Vladisovom piatom štúdiovom albume Inferno.

Hoci má skladba čisto slovenský text, je výsledkom medzinárodnej spolupráce - hudobne totiž novinku zastrešil americký producent Mantra a o texty sa už ako zvyčajne postarali Vladis a Celeste.„Táto skladba reprezentuje odkaz celého albumu Inferno – používam hlavu na to, aby som sa vedel správne rozhodnúť, a aby som nestratil vlastnú tvár,“ tlmočí Vladis posolstvo svojho najnovšieho singla a vzápätí dodáva, že voľba speváčky do tohto featuringu bola pre neho jasná a jednoduchá: „Ako hosťa som si pozval Cel, ktorú považujem za jednu z najlepších speváčok na Slovensku. Ďakujem jej za to, že k tracku prispela svojím talentom a celkovým prístupom.“ 

„Veľmi sa teším, že sme sa s Vladisom po rokoch opäť spojili a vytvorili túto spoluprácu. Nahrávanie singla aj nakrúcanie klipu som si užila, pretože s Vladisom už nie sme len kolegovia na scéne, ale aj kamaráti a práca s priateľmi je vždy príjemnejšia. Táto skladba je jedna z mojich srdcoviek, pretože v nej spievam o sebe a o svojom nekonečnom boji o to byť sama sebou,“ hovorí na margo svojej najnovšej hudobnej spolupráce Celeste, ktorá sa v tejto novinke opäť prezentuje v slovenčine, ako už aj v minulosti v singli Alica z ríše divokých či v slovenskej verzii soundtracku k rozprávke Láska na vlásku. 

Videoklip k singlu Používam hlavu vznikal v dvoch krajinách – jedna časť na španielskom ostrove Malorka a druhá časť na Slovensku, pri hrade Devín. Unikátnosť mu dodáva fakt, že jeho finálna podoba je výsledkom spoločnej práce dvoch režisérov Dušana Krajčoviča a Martina Mika. Zatiaľ čo Dušan sa postaral o výrobu a kameru, Martin zastrešil postprodukciu a následný strih videoklipu.

Ako Vladis prezrádza na záver, po skladbe Používam hlavu plánuje postupne zverejňovať videoklipy aj k ďalším singlom z albumu Inferno.

 


Komentáre ( 0)