26. 09 2016 08:00 , článok bol aktualizovaný 14. 11 2016 10:19 | www.markiza.sk

Súťaž so šou Tvoja tvár znie povedome ukončená!

Mená všetkých víťazov nájdete tu!

Tvoja tvár znie povedome - logo
Tvoja tvár znie povedome - logo Foto: TV Markíza

Sleduj šou Tvoja tvár znie povedome na Markíze od 26. septembra do 13. novembra 2016, zapoj sa do súťaže a vyhraj každý týždeň skvelé ceny od spoločnosti Mall.sk! Stačí uhádnuť zadanú súťažnú otázku týkajúcu sa toho-ktorého kola, poslať sms v tvare TVAR a meno súťažiaceho na číslo 6677 - a si v hre!


Štatút súťaže nájdeš TU!


Službu technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o. Cena za 1 SMS je 1,60 EUR s DPH.


Poslednú súťažnú otázku v súvislosti s 2. sériou šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádla a z výhry výkonného notebooku... sa tak teší Ľubica M. zo Zvolena. Blahoželáme.

Víťaza 10. kola 2. série šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádla a z výhry úspornej práčky... sa tak teší Dana K. zo Spišskej Novej Vsi. Blahoželáme.

Víťaza 9. kola 2. série šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádol a z výhry kombinovanej chladničky s mrazničkou... sa tak teší Pavel H. z Holíča. Blahoželáme.

Víťaza 8. kola 2. série šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádla a z výhry obľúbeného mobilného telefónu sa tak teší Eva L. z Veľkej Mače. Blahoželáme.

Víťaza 7. kola 2. série šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádla a z výhry digitálnej zrkadlovky sa tak teší Oľga K. z Veľkého Šariša. Blahoželáme.

Víťaza 6. kola 2. série šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádla a z výhry kvalitného kávovaru sa tak teší Monika J. z Nitry. Blahoželáme.

Víťaza 5. kola 2. série šou Tvoja tvár znie povedome správne uhádla a z výhry ultra HD televízora sa tak teší Terézia T. z Hornej Ždane. Blahoželáme.


-1 komentárov
Už ste čítali?