Vaše obľúbené televízie Markíza, Doma a Dajto kráčajú s dobou a naplno sa preto sústreďujú na moderný digitálny svet. Pre vaše maximálne pohodlie a čo najlepší zážitok zo sledovania našich staníc k 31. decembru 2016 upúšťame od šírenia signálu prostredníctvom klasickej televíznej antény. Od nového roka tak budete môcť sledovať stanice Markíza, Doma a Dajto v ostrej HD obrazovej kvalite a s množstvom atraktívnych doplnkových služieb.

Nestihli ste svoju obľúbenú reláciu alebo seriál? Nič sa nedeje, odteraz si budete môcť všetky programy kedykoľvek pozrieť vo svojom videoarchíve. Samozrejme vždy v ostrom HD obrazovom rozlíšení, takže vám neunikne ani najmenší detail. Vychutnajte si väčšiu ponuku televíznych staníc a sami rozhodujte o tom čo, kedy a ako budete sledovať.

Zistite aké výhody budete môcť využívať:

Vitajte v digitálnom svete
Foto: TV Markíza
 

Zvoľte si satelitný, káblový alebo IPTV príjem televízneho signálu a využívajte všetky výhody moderného vysielania. Kontaktujte niektorého z káblových alebo satelitných operátorov v mieste vášho bydliska, ktorí vám predstavia svoju ponuku.


Už ste čítali?