17. 02 2018 08:30 | www.markiza.sk

Hviezdna párty

Šou s Andrejom Bičanom plná obľúbených hviezd, skvelých hier a pohodovej zábavy.

Hviezdna párty
Hviezdna párty Foto: TV Markíza

Prijmite pozvanie do televíznej obývačky, pridajte sa k hviezdnym hosťom a užite si spoločne s moderátorom Andrejom Bičanom, ktorý je v súčasnej dobe jednou z najväčších televíznych hviezd, večer plný uvoľnenej atmosféry, pohodovej zábavy, improvizácie i napätia.

Chceli ste vedieť, aké sú vaše obľúbené televízne hviezdy, keď „vypadnú zo svojej úlohy“ a sú medzi skupinou priateľov? Máte jedinečnú príležitosť! V zábavnej šou Hviezdna párty si svoje sily zmerajú vždy dva tímy zložené z troch slovenských celebrít, doplnené jedným súťažiacim z radov divákov. Ich úlohou bude svojho tímového spoluhráča priblížiť k finančnej výhre. Tímy budú medzi sebou bojovať v rôznorodých párty hrách s cieľom získať najvyšší počet bodov, a teda aj možnosť hrať o skutočné peniaze.

Televízia Markíza natáčala šou Hviezdna párty na základe zahraničnej licencie formátu Hollywood Game Night spoločnosti NBC Universal. Formát bol úspešne uvedený vo viac ako desiatich krajinách po celom svete. Americká verzia už pozbierala celý rad významných ocenení vrátane Emmy Awards.

Pripravte si niečo dobré na pitie a urobte si pohodlie na svojom gauči, Hviezdna párty sa začína!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?