Na telo

06. 01 2019 14:30 | www.markiza.sk
Na telo
Na telo Foto: TV Markíza

Moderátor Michal Kovačič a dvaja politici v atraktívnom diskusnom dueli.

Kým súboj o nového prezidenta ide do finále, súčasná hlava štátu, Andrej Kiska, pokračuje vo svojom spore s predsedom Smeru Robertom Ficom. Tento týždeň bol vypovedať na NAKA v súvislosti s údajným vydieraním pre voľbu ústavných sudcov. Fico mu odkázal, že je plačko.

Popostrčí tento konflikt Andreja Kisku v jeho ďalších politických plánoch? V kuloároch sa čoraz častejšie hovorí o tom, že Kiskova strana napokon naozaj vznikne. O tom, že sa s prezidentom o politike rozpráva, pred pár dňami hovorila aj expremiérka Iveta Radičová.

Čo by Kiskova strana urobila s politickou scénou a opozičnými stranami? A môže vyburcovať napríklad niektorých poslancov OĽaNO k tomu, aby opustili Igora Matoviča?

Otázkou je, či sa Kiskovi podarí jeho prípadný politický projekt zostaviť tak, aby naozaj zasiahol do volieb. V koalícii stále panujú napäté vzťahy, Andrej Danko odkazuje svojim partnerom, že s nimi nemusí za každých okolností sedieť pri jednom stole, a ďalej to škrípe aj medzi Bélom Bugárom a Robertom Ficom. Máme sa chystať aj na predčasné parlamentné voľby?

Na to všetko sa bude moderátor Michal Kovačič pýtať Erika Tomáša, poslanca Smeru a bývalého poradcu Roberta Fica, a predsedníčky poslaneckého klubu OĽaNO Veroniky Remišovej v relácii Na telo v nedeľu, 24. marca, o 13.00.

 

Komentáre ( 0)