14. 02 2017 17:00 | David Grich

Sajfa v šoku! Veronika dostala raňajky do postele od iného

Manželia Cifrovci trávia v týchto dňoch spoločné chvíle na svadobnej ceste.

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Sajfa
Veronika Cifrová Ostrihoňová a Sajfa Foto: Instagram/Sajfa

Redaktorka Televíznych novín Veronika Cifrová Ostrihoňová je šťastne zadaná. V septembri minulého roku si vzala za manžela moderátora Mateja Sajfu Cifru. Rozprávkovej svadbe na prekrásnom zámku v susedných Čechách predchádzal civilný sobáš.

Sympatická dvojica trávi v týchto dňoch spoločné chvíle na svadobnej ceste na Maldivách. Raňajky do postele alebo švédske stoly? Titanic alebo radšej Láska nebeská? Keďže je dnes Valentín, obom sme dali kvíz zamilovaných. Odpovedať ale museli okamžite. Počas toho, ako sme ich skúšali, si Sajfa nakrúcal ďalší zo svojich vlogov.

Sledujte video a okrem iného sa dozviete, prečo Sajfa v New Yorku kričal na Rihannu, a ktorý slávny muž pomotal hlavu charizmatickej blondínke.

 


Pred pár hodinami zverejnila Veronika na sociálnej sieti fotku z pláže v jogínskej polohe. „Krásny Valentín! Mám vás rada,“ napísala v popise fotky.


Sajfa zasa zavesil na Instagrame fotku, na ktorej drží Veroniku za ruku počas valentínskej večere. Všade po stole a dokonca aj v izbe po zemi sú rozsypané lupene ruží. Zamilovaná dvojica si medové týždne naplno užíva.Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?