17. 03 2017 17:20 | Marína Dobošová

Exkluzívne! Toto sú požiadavky hviezd 90-tych rokov!

Piatkový večer patrí retro spomienkam. Fun Factory, La Bouche a E-Rotic.

Fun Factory
Fun Factory Foto: Archív Fun Factory

V Bratislave sa dnes večer schádzajú hviezdy rokov deväťdesiatych. Prichádzajú formácie ako Fun Factory, La Bouche či E-Rotic, aby spoločne oživili ducha hudobného štýlu, ktorý bol známy ako eurodance.

Aj keď už dávno neobsadzujú prvé priečky v hitparádach, svoj kalendár majú stále naplnený. Ľudia sa totiž radi vracajú v čase, a tak tieto skupiny cestujú po celom kontinente. Aké sú ich požiadavky na organizátorov akcie?

„Základnom je vždy kvalitné ubytovanie, teda štvorhviezdičkový hotel, v ktorom majú 24 hodín denne k dispozícii súkromný lounge. Majú v ňom sladké a slané pečivo, sušené a čerstvé ovocie, koláce, kávu a vodu. Tieto priestory môžu kedykoľvek využiť. Záleží im tiež na tom, aby bol hotel diskrétny a aby verejnosť nevedela, kde presne sú ubytovaní. Potrebujú sa totiž v kľude pripraviť na vystúpenie,“ hovorí PR manažérka akcie We Love 90´s Andrea Čurná.

„Čo sa týka priamo šatní, býva v nich len čerstvé ovocie, voda, biele uteráky. Majú aj zázemie, v ktorom je teplý bufet, alkohol, sladené nápoje a to je všetky. Ich požiadavky sú skutočne jednoduché. Všetci sú veľmi príjemní, milí a ochotní.  Človek ani nemá pocit, že je s hviezdami, sú to normálni ľudia,“ pochvaľuje si.

Pozrite sa, ako to vyzerá v šatniach kapiel La Bouche, Fun Factory a E-Rotic.

 
 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?