Surovcová a Gáborík si povedia áno. Miesto a termín svadby vás prekvapia

19. 04 2017 12:00 | TVnoviny.sk
Ivana Surovcová a Marián Gáborík
Ivana Surovcová a Marián Gáborík Foto: Profimedia.sk

Dvojica sa tak po takmer šesťročnom vzťahu rozhodla spečatiť svoju lásku.

Ivana Surovcová si už čoskoro vezme za manžela 35-ročného hokejistu Mariána Gáboríka. Dvojica sa tak po takmer šesťročnom vzťahu rozhodla spečatiť svoju lásku.

Hokejový útočník Los Angeles Kings požiadal krásnu tanečníčku o ruku vo februári tohto roku na Kube. Ivana sa na Instagrame podelila o krátke video z pláže, na ktorom tancuje so svojím budúcim manželom salsu. Marián tak dokázal, že okrem hokeja vie hýbať aj bokmi.

Zdroj: Instagram/iversanns

Ich rozprávková svadba sa podľa portálu Pluska.sk uskutoční už v júni v krásnom kaštieli v Tomášove. V ten istý mesiac a na tom istom mieste si svoje áno povie aj ďalší známy slovenský moderátorský pár Adela Banášová a Viktor Vincze.

Podľa blízkeho zdroja viacerých zaskočilo, že sa ich veľký deň nebude konať v Nitre, odkiaľ 30-ročná plavovláska pochádza. „Viacerých prekvapilo, že to nebude v Nitre, odkiaľ pochádza Ivana. Dvojica sa však rozhodla pre romantickú svadbu v nádhernom kaštieli v Tomášove. Svoje áno si povedia už v júni,“ hovorí zdroj z blízkeho okolia prominentného páru pre Pluska.sk.

Zdroj: Facebook/hotelkastiel

Komentáre ( 0)