20. 04 2017 09:30 | Tvnoviny.sk

Slečinky s našpúlenými perami na filmovom plátne: Cuky a Luky mali premiéru

Už dnes môžete prísť do kina na nový Cuky Luky film.

Premiéra filmu Cuky a Luky.
Premiéra filmu Cuky a Luky. Foto: TV Markíza

Na začiatku to boli len skeče v zábavnej relácii Kredenc. Dnes je z toho celovečerný film. Slečinky s našpúlenými perami už z nášho vysielania dobre poznáte. Cuky a Luky však teraz už môžete vidieť aj v kinách v snímke Cuky Luky film.

Šialené kamarátky, túžiace po dokonalej kráse, ktoré milujú všetko, čo je rakúske. Cuky a Luky najprv bavili len divákov Markízy, dnes to dotiahli až na strieborné plátna.

„Začali sme ako malá skeč šou v relácii a teraz je z toho veľký kino film, čo je fantastické, takže sa je na čo tešiť," uviedol Matthias Settele, generálny riaditeľ TV Markíza.

V kine uvidíte nielen hercov - profesionálov, ale aj osobnosti z našej obrazovky, ktoré si z veľkej časti zahrali samých seba. Za celovečernou komédiou stojí producent Dano Dangl. Film vraj hlavné hrdinky predstaví inak, než ich poznáme z televízie. Cuky a Luky si však jednoznačne obľúbil.

„Najradšej mám to, že je to ženská komediálna dvojica, čo je nevídané, si myslím v európskych, celosvetových formátoch. Je výborné, že dievčatá sa našli v tomto a bolo cťou mi robiť tento film," uviedol Dangl.

Vo filme sa ukážu aj hviezdy ako Lukáš Latinák, Diana Mórová, či komička Evelyn. K scenáru prispeli aj Zuzka Šebová a Peťa Polnišová, režisérom bol český filmár Karel Janák.

Pozrite si reportáž z Televíznych novín, ktorú s pomocou Andy Varagyovej a Maríny Dobošovej pripravila redaktorka Ľubica Janíková.

 

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?