20. 04 2017 13:00 | TVnoviny.sk

DJ EKG vystúpil prvýkrát od nehody. Zverejnil aj zábery, ktoré doteraz nikto nevidel

Silné video zo zotavovania má na sociálnej sieti už 66-tisíc videní a za srdce chytilo viacero fanúšikov.

Dídžej EKG sedel v tomto aute.
Dídžej EKG sedel v tomto aute. Foto: TV Markíza/Facebook

DJ EKG je späť! Zdá sa to neuveriteľné, keďže lekári mu predpovedali, že z hrôzostrašnej nehody sa bude zotavovať pol roka. Miroslav Ecker alias DJ EKG sa však ukázal ako silný bojovník a za mixážny pult sa pred fanúšikov postavil presne štyri mesiace po nešťastnej udalosti.

Bol 17. december okolo pol desiatej večer. Spolu s priateľkou a kamarátkou išiel po rýchlostnej ceste R1 pri Nitre. Zrazu sa na nich v protismere vyrútilo červené Audi A5. Čelnej zrážke sa už nevyhli. Vinník na mieste zomrel, no pitva ukázala, že mal v krvi takmer tri promile. Jeho bezohľadná jazda navždy zmenila životy troch ľudí.

Mal som 11 zlomenín. Mal som zlomené všetky štyri končatiny, päť rebier a chrbát. Lekári mi povedali, že sa z toho budem dostávať pol roka," povedal v nedávnom rozhovore pre náš portál jeden z najznámejších slovenských DJ-ov.

Týždeň pred Veľkou nocou zverejnil EKG na fanúšikovskej facebookovej stránke veľmi emotívne video. Zaznamenáva jeho cestu za zotavením sa z mnohopočetných zranení. Fanúšikom tak ukázal zábery, ktoré doteraz nemali šancu vidieť. „Tento príbeh napísal sám život a ja ti ho ponúkam v mojom príbehu! Až keď sa udeje niečo zlé, vtedy sa začneš zamýšľať nad šťastím v živote," napísal hudobník.

Silné video má na sociálnej sieti už 66-tisíc videní a za srdce chytilo viacero fanúšikov. „Mám zimomriavky aj na takých miestach, kde som nevedela, že sa dajú mať," napísala Anetta. „Toto je moc silné aj slzička vybehla," pridáva sa Mirka.

V závere videa neskrýval nervozitu pred zverejnením prvého živého hrania od nehody. Návrat na pódiu mu vyšiel. Dokonca na deň presne, štyri mesiace po nehode. Pozrite si video z akcie:


Reportáž z 18.12. 2016, deň po nehode:

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?