15. 05 2017 19:23 | TVnoviny.sk

Plačková pred a po schudnutí. Nikdy nebola viac sexy

Ten výsledok je neuveriteľný.

Plačková pred a po schudnutí. Nikdy nebola viac sexy
Plačková pred a po schudnutí. Nikdy nebola viac sexy Foto: Instagram/ queen.plackova

Bývalá playmate Zuzana Strausz-Plačková sa do povedomia dostala najmä vďaka účinkovaniu v reality šou. V tom čase mala zopár kíl navyše, ktoré sa jej usadili najmä v oblasti brucha. Keďže sa známa Slovenka živila najmä fotomodelingom, vedela, aké sú jej slabosti a vždy s nimi bojovala.

Vyskúšala už všeličo možné a keď aj schudla, kilá sa vždy vrátili. Pred pár mesiacmi si ale povedala, že ide do toho naplno a hlavne disciplinovane. Rozhodla sa pre zdravé chudnutie. Nielenže pravidelne cvičila, ale kompletne zmenila jedálniček.

Zuzana v roku 2014:

Ako nám prezradila pred pár týždňami, prestala jesť všetko, čo obsahuje cukor. Neprijímala ani sacharidy, ani zeleninu, ktorá taktiež obsahuje cukor. "Varím si zdravé jedlá, vylúčila som múčne jedlá a laktózu," povedala nám pred časom Zuzana.

Zuzana v roku 2013:

Možno sa na prvý pohľad zdá, že sa modelka týra, ale jedáva päťkrát za deň. Úbytok váhy je už viditeľný. Zuzana vyzerá úžasne a môže sa popýšiť pevným plochým brucho a sexy zadočkom, čo nedávno aj dokázala v plavkách na dovolenke. Tam si však dopriala aj klasické jedlo, a tak sa vrátila s dvomi kilami navyše. No opäť sa pustila do tvrdej práce a jedálniček si kontroluje.

Zuzana dnes:Keď skúšate čo vydrží telefón pod vodou napadne vás kadečo

Zveřejnil(a) Zuzana Plačková dne 15. květen 2017


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?