19. 09 2017 15:20 | zv

Dara Rolins a jej dojemné slová o dcére Laure. S týmto sa stotožní každá mama

V rozhovore vyzdvihla aj partnera, rapera Patrika Rytmusa Vrbovského.

Dara Rolins s dcérou Laurou.
Dara Rolins s dcérou Laurou. Foto: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins po šiestich rokoch vydala nový album ETC, ktorý sa rýchlo rozpredáva na Slovensku aj v Česku. CD ale nie je jej jediným pracovným dieťaťom v roku 2017. Už teraz je v predaji diár Rok podľa Dary 2018. Speváčka ho prišla oficiálne uviesť na slovenský trh v pondelok do Bratislavy. V priestoroch kníhkupectva ju čakali nadšení fanúšikovia, ktorí si diár nechali osobne podpísať.

Podrobnosti o diári Rok podľa Dary 2018 a veľká súťaž už v stredu!

Ako ale Dara povedala, album by existoval bez diára, ale diár bez albumu nie. Aj keď sa venuje písaniu, blogovaniu či móde, hudba je v jej pracovnom živote stále na prvom mieste. A darí sa jej to už 30 rokov.

Tým ale rozhodne nekončí. V rozhovore nám prezradila, že jej ďalšou novinkou budú ruksaky, ktoré navrhovala spolu s dcérou Laurou. Napriek všetkým pracovným povinnostiam je práve Lola, ako ju volá, v jej živote najväčšou „dúhou“. Na otázku, aký má recept na skĺbenie rodičovských povinností a práce, má jednoduchú odpoveď. Jednoducho to chce.

„Celý recept je o tom, že chcem. Ja sa s ňou chcem zobudiť ráno o šiestej, chcem ísť na rodičovské združenie, chcem ju vyzdvihovať v družine, chcem s ňou chodiť na krúžky, chcem byť pri tom, keď rastie, chcem byť pri tom, keď jazdí na koní, keď spadne z korčúľ, chcem to všetko prežívať s ňou,“ povedala nám Dara, ktorá dodala, že jej deň má viac ako 24 hodín.

V rozhovore vyzdvihla aj partnera, rapera Patrika Rytmusa Vrbovského, ktorý je jej v plnom životnom nasadení veľmi nápomocný: „Je mi nápomocný v tom, že ma nijako nebrzdí, neznásilňuje od vecí, ktoré robiť nechcem, pretože má pochopenie pre môj režim, pre moju kariéru a pre to, aká je pre mňa dôležitá hudba, Laura a rodina. Nemá problém s tým, že občas je na druhom mieste. A to je frajerina, si myslím, od chlapa.“

O tom, čo ešte chystá a či už všetko, čo mala, svetu povedala, sa dozviete v rozhovore:

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?