11. 10 2017 13:00 | zv

Veronika Strapková odhalila súkromie: Emotívny klip s láskou jej života

Svetlo sveta uzrel videoklip k piesni „Lietam", ktorú kritici hodnotili ako najkrajšiu skladbu celého albumu.

Veronika a Filip v novom klipe Lietam.
Veronika a Filip v novom klipe Lietam. Foto: YpuTUbe/VeronikaS

 Už je to takmer rok, od kedy mladá a talentovaná speváčka Veronika Strapková, ktorá vystupuje pod umeleckým menom VeronikaS, vydala svoj debutový album. V stredu uzrel svetlo sveta aj videoklip k piesni „Lietam", ktorú kritici hodnotili ako najkrajšiu skladbu celého albumu.

VeronikaS má k tejto skladbe naozaj špeciálny vzťah. Ako sama tvrdí, dobre sa jej tvorí najmä v situáciách, kedy sa cíti niečím zlomená alebo vyčerpaná. Vtedy svoje emócie ventiluje v hudbe.

Táto pieseň je však skôr manifestom lásky než ventilom pre akékoľvek negatívne informácie. Veronika ju totiž napísala pre svoju dlhoročnú lásku, partnera Filipa. Ako sama tvrdí, je to pre ňu veľmi osobné a dlho zvažovala či singel vôbec naspievať.

Zdroj:Instagram/veronikastrapkova

"Ja som celkom poverčivá a mám pocit, že ak niečo poviem s veľkým nadšením, že o to potom môžem vzápätí prísť. Preto som sa tak bála úplne odhaliť svoje najintímnejšie emócie. Filip je pre mňa skutočne darom, ktorý som od života dostala a nechcela som to nejak zakríknuť. Napokon som si však uvedomila, že moji fanúšikovia si zaslúžia všetky moje radosti či smútky, ktoré prežívam, " vyznáva sa z pocitov VeronikaS.

O hudbu sa postaral Veronikin obľúbený producent Emil „Esso" Smoliga a celé to ešte doťukol Marek Šurín. Azda najzaujímavejšie ale bolo samotné nakrúcanie videoklipu.

„Dlho som uvažovala nad tým, ako to spraviť a mala som snáď tisíc variánt. Napokon som si ale uvedomila, že táto pieseň je odo mňa pre môjho priateľa. Prečo by nás mali hrať cudzí ľudia, keď jedine my dvaja vieme, čo k sebe cítime. Chcela som, aby to nebola len moja textová výpoveď, ale aj vizuálna.Tak som sa odhodlala a rovno spýtala, či by proste nechcel byť v klipe so mnou. A on na moje veľké prekvapenie povedal že samozrejme", dodáva Veronika.


Nestihli ste utorkové premiérové Extrémne premeny? Pozrite si ich tu alebo zadarmo v našom videoarchíve TU!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?