Kollárov synček hviezdou videoklipu. Ten je ale rozkošný

09. 11 2017 15:00 | nt
Nakrúcanie videoklipu Roba Opatovského
Nakrúcanie videoklipu Roba Opatovského Foto: Kristína Fialová
Nakrúcanie videoklipu Roba Opatovského
Nakrúcanie videoklipu Roba Opatovského
Nakrúcanie videoklipu Roba Opatovského

Pozrite si videoklip, ktorý je dôkazom toho, že skutočná láska dokáže prekonať naozaj všetko - aj zbytočné predsudky!

Robo Opatovský zverejnil hudobnú novinku Keď muž miluje ženu. Videoklip k piesni zachytáva príbeh lásky dvojice odlišnej farby pleti. Matka mladého muža odmietne prijať exotickú priateľku do rodiny. V dramatickej scéne synovi vykričí, že pokiaľ sa s ňou nerozíde, nechce ho viac vidieť.

Pozrite si videoklip, ktorý je dôkazom toho, že skutočná láska dokáže prekonať naozaj všetko - aj zbytočné predsudky!

Novinka Roba Opatovského „Keď muž miluje ženu" sa poslucháčom zapáčila a tak patrí k najhranejším v rádiách. Nádherná skladba, ktorá je oslavou najkrajšieho ľudského citu - lásky - sa teraz dočkala aj emotívneho videoklipu.


„Prvá dejová línia sa odohráva v hoteli v Tatrách a keď som videl výsledok až mi stáli všetky chlpy na tele! Scenár ma úplne dostal. Je to príbeh zakázanej lásky. Chlapec z dobrej rodiny si našiel exotickú krásku, ale matka je zásadne proti a urobí obrovskú scénu, keď ju syn prekvapí a predstaví jej svoju budúcu manželku. Keď sme toto nakrúcali, zastavovali sa pri nás ľudia a obdivne sledovali výkony hercov. Dej je veľmi silný. Mám dobrý pocit z toho, ako umocňuje atmosféru piesne. Ja som sa zahral na pouličného muzikanta, rozprávača príbehu. S kapelou sme mali možnosť vyskúšať si aké to je hrať na ulici. Reakcie okoloidúcich, aj zahraničných turistov boli veľmi príjemné," vyznal sa Robo Opatovský.

Hlavné postavy príbehu zverila Oľga Záblacká talentovanému Matúšovi Kvietikovi a exotickej kráske Clarisse Taty. Rodičov presvedčivo stvárnili manželia Stražanovci a synčeka dvojročný Christian Alexander Simoes Kollár.

„Hneď, ako mi úlohu ponúkli, som vedela, že chcem spolupracovať na tomto projekte. Nemala som problém precítiť dej. Veľakrát som sa totiž stretla s podobnými predsudkami. Chytilo ma to za srdiečko," povedala Clarisse Taty, ktorá ma mamičku Slovenku a otca z Konga.

Nakrúcanie si užil aj mladý Matúš Kvietik, ktorý neustále presviedča o svojich hereckých kvalitách a je z roka na rok populárnejší. Ukazuje tiež, že už je vyzretým mladým mužom s jasným postojom k svetu.

„Veľmi ma potešilo, keď ma Oľga Záblacká oslovila, aj preto, že som nikdy dosiaľ nehral v klipe a je to úplne iné ako vo filme, či v seriáli. Scenár je úžasný a myslím, že na Slovensku je to veľmi aktuálna téma. Slováci majú v sebe istú bigotnosť. Stále sa stretávame so xenofóbiou, homofóbiou, rasizmom... Ktovie, ako by reagovali rodičia väčšiny mladých v mojom veku, keby si priviedli domov partnerku s tmavou pleťou? Myslím si, že to je zaujímavá otázka," uzatvára Matúš Kvietik.

 

Komentáre ( 0)