Problémy v rodine Andrey Verešovej: Prichytený pri nevere!

31. 01 2018 10:10 | nt
Andrea Verešová so sestrou Alexandrou
Andrea Verešová so sestrou Alexandrou Foto: Profimedia.sk

Modelkina sestra má problémy v manželstve.

Kým modelka Andrea Verešová sa môže pochváliť idylickým manželstvom s Danielom Volopichom, s ktorým má dve krásne deti, jej sestra Alexandra si to povedať nemôže. Tá je vydatá za Martina Nejedlého, ktorý pracuje ako ekonomický poradca českého prezidenta Miloša Zemana. 

Martin Nejedlý
Foto: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia.sk
 

Martin sa ešte nedávno v rozhovore pre Blesk prezentoval ako starostlivý otec a manžel. Ale v jeho živote nastala zmena. Manželku Alexandru (46) vymenil za o 10 rokov mladšiu Zuzanu.

Na romantickej prechádzke nočnou Prahou ich ruka v ruke prichytil fotograf denníka Blesk. Dvojica sa rozlúčila bozkom. Zuzana dokonca sprevádzala Martina aj na stretnutia pri príležitosti opätovného zvolenia Zemana za prezidenta. 

Martin s manželkou Alexandrou
Foto: Profimedia.sk
 

Zarážajúcim faktom je, že Martin sa dal dokopy s partnerkou svojho najlepšieho kamaráta Bronislava Mikysku. Bývalý volejbalový reprezentant je obžalovaný z daňových podvodov a účasti na organizovanej zločineckej skupine. Strávil preto vo väzbe takmer rok a hrozí mu 13 rokov za mrežami. Vlani na jeseň ho však prepustili na kauciu.

Ešte pred väzbou však Bronislav poprosil Nejedlého, aby sa v čase jeho neprítomnosti postaral o jeho ženu a dcéru. A ten to vzal asi až príliš svedomito.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Šoubiz' */