Je to vonku! Dara Rolins má veľké prekvapenie pre fanúšikov

14. 02 2018 12:00 | Zuzana Vanková
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi

Táto správa ich určite poteší.

Dara Rolins sa opäť stala tvárou známej kozmetickej firmy Avon. Fanúšičky krásnej speváčky už roky zaujíma, ako sa stará o svoj zovňajšok, keďže vyzerá stále rovnako perfektne. Dara má preto pre dámy veľké prekvapenie. Tak ako hollywoodske hviezdy, aj ona má vlastnú kolekciu kozmetiky Beauty by Dara, ktorá sa vďaka Avonu dostala na trh.

Najlepšie na tom je, že dámy môžu používať rovnaké výrobky ako ich idol a pritom si nesiahnu hlboko od vrecka. Kolekcia Beauty by Dara je cenovo dostupná pre všetkých. Na čo všetko sa môžeme tešiť, nám prezradila samotná speváčka.

„Značku Avon dobre poznám a veľa ich výrobkov naozaj používam. Keď sme sa začali baviť o spolupráci, tak som zaostrila a vybrala produkty, ktoré by som rada odporučila mojim kamarátkam, ženám a slečnám, ktoré ma sledujú a zaujímajú ich moje skúsenosti. Je to vlastne akoby poradenská služba."

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť a ponúka možnosť splniť si svoje sny. Prostredníctvom kampane #fandimezenam, do ktorej sa zapojila aj Dara, sa snažia povzbudiť ženy, aby išli za svojimi snami, neriešili okolie a hľadali vnútornú silu a krásu.

Pozrite si zábery z fotenia a nakrúcania kolekcie Beauty by Dara

 

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Šoubiz' */