Dara Rolins prezradila tajomstvo svojej krásy. Mnohých prekvapí

23. 02 2018 06:00 | Zuzana Vanková
Dara Rolins
Dara Rolins Foto: TV Markíza

Elixír mladosti zatiaľ nevynašla.

Dara Rolins žije od detstva vo svetle reflektorov a kým iné speváčky si na šoubiznis musia postupne zvykať, Dara iný život ani nepozná. Odmala je na očiach verejnosti, a preto si musí dávať pozor nielen na to, čo robí, ale aj ako vyzerá.

V jej prípade to ale nie je žiadny problém. Dara už roky vyzerá rovnako skvelo a mnohých zaujíma, aké je jej tajomstvo krásy. Aj keď používa rôzne kozmetické výrobky, ktoré si teraz môžu kúpiť aj jej fanúšičky vďaka novej kolekcii Beauty by Dara od Avonu, elixír mladosti zatiaľ nevynašla.

„Asi to bude tým, že ja som vo vnútri šťastná a spokojná. Som rada, že má taký život, aký mám. Dlhé roky ma živí môj koníček. Mám to šťastie si k sebe vpúšťať iba ľudí, ktorí mi darujú dobrú energiu a dobré vibrácie. Ako spievam vo Ver mi: 'čo chceš dostať, musíš dať'. Preto robím iba s ľuďmi, s ktorými mi je dobre a s produktmi, ktoré chcem prezentovať a sú uveriteľné, že naozaj patria do môjho života."

 
 

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť a ponúka možnosť splniť si svoje sny. Prostredníctvom kampane #fandimezenam, do ktorej sa zapojila aj Dara, sa snažia povzbudiť ženy, aby išli za svojimi snami, neriešili okolie a hľadali vnútornú silu a krásu.

Prečítajte si viac o novinke Avonu Beauty by Dara TU.

NAJNOVŠIE VIDEÁ