Pikantný Bratislavský bál. Nádhernej Silvii Šarköziovej vykuklo, čo nemalo

12. 02 2018 10:56 | nt
Pikantný Bratislavský bál. Nádhernej Silvii Šarköziovej vykuklo čo nemalo
Pikantný Bratislavský bál. Nádhernej Silvii Šarköziovej vykuklo čo nemalo Foto: Profimedia.sk
Silvia Šarköziová
Cigánski diabli
Silvia Šarköziová

V bielych dlhých šatách vyzerala úžasne. Dokonca si trúfla aj na odvážnejší výstrih.

V sobotu večer sa v priestoroch bratislavskej Reduty uskutočnil Bratislavský bál. Súčasťou 17. ročníka plesu bolo tak, ako každý rok, udeľovanie Ceny Júliusa Satinského Bratislavská čučoriedka. 

Medzi hosťami nechýbali známe osobnosti ako už spomínaná Kamila Magálová, speváčka Natália Hatalová, Gabriela Drobová, Boris Kollár s Andreou Heringhovou, Zuzana Plačková s manželom Reném Strauszom. 

Manželia Šarköziovci
Foto: Profimedia.sk
 

Svojou krásnou róbou zaujala aj speváčka a hudobníčka Silvia Šarköziová. V bielych dlhých šatách vyzerala úžasne. Dokonca si trúfla aj na odvážnejší výstrih, čo si môže s výstavným dekoltom pokojne dovoliť. Len jej bol asi trošku tesnejší, pretože jej v jednej chvíli vykukla bradavka. Ale aj horšie veci sa stávajú...

PIKANTNÉ ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII.

Hostí privítal primátor Ivo Nesrovnal, sa prítomní zabávali nielen v hlavnej koncertnej sále, ale aj divadelnej sále a k dispozícii mali aj chillout priestor. Súčasťou programu bolo vystúpenie umelcov ako Zuzana Smatanová, Natália Hatalová, Berco Balogh, Richard Rikkon, Karol Malý s orchestrom Pavla Zajačka, Lucia Lužinská a Boris Čellár Trio, symfonický orchester Zenekar, orchester Cigánsky diabli, skupina Funkiez. Hlavnou hviezdou večera bola britská funky a soulovej skupiny Delegation. 

V 15. ročníku ocenení si Bratislavskú čučoriedku prevzali herečka Kamila Magálová za výnimočný umelecký prínos do divadelnej a filmovej kultúry a výtvarník Tomáš Berka za umelecké pôsobenie v scénografii, plagátovej tvorbe a za autorstvo knižných publikácií o Bratislave. 


Komentáre ( 0)