Najúprimnejšia spoveď speváčky Tiny: Pre toto som sa stiahla do úzadia

15. 02 2018 15:00 | dg
Tina
Tina Foto: Profimedia.sk

Slovenská speváčka poskytla exkluzívny rozhovor.

Martina Kmeťová, ktorú všetci poznajú ako Tinu, sa pred časom rozhodla stiahnuť do úzadia a všetku energiu sústrediť na svoju rodinu, ktorá je pre ňu najdôležitejšia. Práve jej deti sú pre ňu dennodennou inšpiráciou.

Na sociálnych sieťach sa objaví len občas, aby svojich fanúšikov informovala o tom, ako sa jej darí.

Slovenská speváčka poskytla pre Ruka Hore exkluzívny rozhovor, v ktorom porozprávala o tom, ako momentálne žije, čo si myslí o fungovaní sociálnych sietí, ale aj o tom, či plánuje návrat na hudobnú scénu.

V interview priznala, že dôvod, prečo zmizla z verejného života, je, že jej to začalo prerastať cez hlavu. "V tom uletení som už bola taká stratená, že mi začali prekážať aj komplimenty. Čokoľvek, čo som si kúpila, mi urobilo radosť na pár minút a potrebovala som zistiť prečo. A tak som sa stiahla do úzadia a začala pozorovať život, svoje reakcie, okolie, emócie," povedala.

K poznaniu seba samej jej pomohla aj jóga. "Nevnímam ju ako cestu, ako si dať nohu za hlavu, ale pochopiť jednotu. Navyše, dýchanie je mojou témou posledné roky a spoznávam nekonečné možnosti zvyšovania kvality života cez vedomé dýchanie."

Keď sa jej opýtali, čo si myslí o tom, že viacerí by si z nej mali zobrať príklad a začať žiť reálny život, ktorý nezávisí od počtu followerov a lajkov pod fotkami, ale mali by si ho naozaj začať naplno vychutnávať, odpovedala jednoznačne. "Nemyslím si o tom nič, a to je podľa mňa jeden z pilierov spokojného života. Každý žije najlepšie, ako vie. Prestalo ma baviť sústrediť sa na dennú propagáciu svojej predstavy o dokonalej verzii mňa, keď som zistila, že je to vlastne aj tak úplne jedno."

Tina prehovorila otvorene aj o odchode z mesta na vidiek a o vzťahu s manželom Separom. "Nezbláznila som sa, nelevitujem, nejem bio mungo z Číny a normálne sexujeme s mužom, počúvam BIGho a mám rada rum. Nemá pre mňa zmysel ísť bosá v ľanových šatách hrať na ukulele do lesa, keď sa potom doma pohádam s mužom o rolkách z toaleťáka na záchode," pričom povedala, že jedinou cestou je zdravý stred. "Vieme, prečo prišla hádka, vieme to spracovať, prijať a ospravedlniť sa."

Podľa Tiny sa nemožno vyhovárať na dobu, ktorá prišla, pretože my ľudia sme doba. "Za zmenami sú ľudia. Nemá zmysel popierať, že sa masovo necvičí pre zdravie, ale pre Instagram. Ale kto sa na tom chce podieľať, nech sa podieľa. Kto nie, nech sa podieľa na tom, čo ho napĺňa."

Tina v rozhovore porozprávala aj o návrate na hudobnú scénu. "Keďže som pocítila volanie hudby, plánujem sa vrátiť. V menšom pokojnejšom prevedení," povedala, pričom nekonkretizovala presný dátum. "Nechcem seba ani okolie nafixovať na niečo úplne konkrétne, keď sa to môže zmeniť. Ale snáď čoskoro," dodala.

Celý rozhovor s Tinou si prečítate TU.

Komentáre ( 0)