Zásadné rozhodnutie speváčky Tiny. Fanúšikovia ostali prekvapení

11. 06 2018 12:30 | nt
Tina
Tina Foto: Instagram/ tinaslovakia

Mnohí by si z nej mohli brať príklad.

Speváčka Tina sa vo svete šoubiznisu nikdy neprezentovala škandálmi, ale svojou prácou. Hoci sa pred viac ako rokom stiahla do úzadia a zrušila aj svoje kontá na sociálnych sieťach, občas sa fanúšikom pripomenula na Instagrame. Teraz sa im ale prihovára častejšie a pokojne by sme ju mohli označiť za motivátorku.

Tina vo viacerých oblastiach zmenila pohľad na svet, a to, o čo sa delí s fanúšikmi na sociálnej sieti, má hlavu aj pätu. Mnohí by si z nej mohli brať príklad.

Teraz prišlo ďalšie zásadné rozhodnutie. Pred časom sa rozhodla prestať jesť mäso.
"Príklad nehľadám v žiadnom odvetví, v nikom. Hľadám odpoveď iba sama v sebe. No a keď jedného dňa prišla, bola príliš jednoznačná na to, aby som to ešte niekedy potrebovala po staroch, keď sa to dá aj inak. Absolútne nikoho nepresviedčam o tom, že to má mať tak ako ja a že som zjedla múdrosť. A neznásilňujem ani svoje deti, muža už vôbec nie. Len si to budú musieť zháňať bezo mňa," napísala Tina.

Taktiež dodala, že to má podobne aj s kožuchmi, ktoré podľa nej nepotrebujeme. "Aj to je jedna z odpovedí, prečo sme tam, kde sme. Ignorantstvo. A vôbec sa nehanbím priznať, že to viem povedať preto, lebo som patrila do skupiny hrdých pohodlných ignorantov," dodala.

Komentáre ( 0)