Výrazne zmenená Mia Bella. Jej nové telo sa nedá prehliadnuť

17. 11 2018 11:00 | zv
Mia Bella
Mia Bella Foto: Instagram/mia.bella.official

Povedala nám, že to plánovala už dlhšie.

Tí, ktorí sledujú na Instagrame Michaelu Gašparovičovú alias Miu Bellu, si určite všimli, že za posledné obdobie vyzerá inak. Slovenská influencerka nepodstúpila žiadnu ďalšiu plastickú operáciu ani kozmetickú úpravu. Jej telo sa zmenilo po tom, čo výrazne schudla.

Na prvý pohľad je vidieť, že zhodila niekoľko kíl. Podľa jej slov chcela ísť s váhou dole už dlho, no až teraz, keď vyslovene cielene nechudla, sa jej to podarilo. Nešlo pritom o krátkodobú záležitosť.

Zdroj:Instagram/mia.bella.official

„Zmenila som celkovo životný štýl. Zmenila som jedálniček a do každodenného života som zaradila viac pohybu. Tiež som sa začala venovať rôznym činnostiam, ktoré ma zamestnávajú. A riadim sa mottom: 'nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme preto, aby sme žili'," povedala pre markiza.sk Miška.

Blondínka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 159-tisíc ľudí, je momentálne poriadne rozcestovaná. Na jeden z posledných ciest na Maldivy ju jej dlhoročný priateľ požiadal o ruku. Podľa fotiek to bola veľká romantika. Či si už stanovili aj dátum svadby, zatiaľ nepovedala.

Zdroj:Instagram/mia.bella.official

Zdroj:Instagram/mia.bella.official

Zdroj:Instagram/mia.bella.official

Komentáre ( 0)