15. 02 2017 11:25 | Stela Nováková

Brad Pitt už nie je sám, ulovil túto hollywoodsku krásku!

Potenciálna svokra sa neudržala a vzťah dvojice potvrdila.

Brad Pitt, Kate Hudson
Brad Pitt, Kate Hudson Foto: Profimedia.sk

Pred mamou sa nič nedá skrývať navždy! Svoje o tom vie aj herečka Kate Hudson. Jej mama Goldie Hawn totiž potvrdila jednu zo správ, ktoré už nejaký čas kolovali zákulisím Hollywoodu. A to, že Kate tvorí pár s Bradom Pittom.

Zvesti o tom, že Brad, zničený nechutným rozvodom a bitkou o deti s Angelinou Jolie, vraj našiel útechu práve v náručí krásnej Kate, sa objavujú už niekoľko mesiac. Dvojica doposiaľ nič nepotvrdila, no ani nevyvrátila. Až teraz to už Goldie nevydržala a podľa denníka El País informáciu pre Yahoo potvrdila. „Brad a Kate boli v poslednom čase silno prepojení a ich vzťah je veľmi romantický. Po mesiacoch stretávania sa v tajnosti sa pripravujú na verejné odhalenie.“ Americkí novinári už dokonca stihli zamerať sťahovacie kamióny pri ich bydliskách, takže asi pomýšľajú na vytvorenie  spoločného domova. Pre Brada je vraj Katina podpora základom a vďaka nej zvláda ťažké chvíle.

Pozadu nezostáva ani Angelina, ktorá sa podľa dostupných zdrojov už stihla vrhnúť do vášnivého vzťahu s hercom Jaredom Letom. „Nechce nič vážne, len si užívajú vzájomnú spoločnosť. Presne to Angie v týchto chvíľach potrebuje,“ povedali podľa denníka El País zdroje blízke herečke.

Jana Hrmová otvorene: Nechcem byť len sexy kráskou z bulváru Farma bola pre ňu odrazovým mostíkom, teraz má prácu snov.

Jedna z týchto osobností sa objaví v Tvojej tvári. Tipujte ktorá! Hlasujte v našej ankete.

Exkluzívne! Aj títo budú súťažiť v Tvojej tvári. Prvé foto vnútri! Pozrite si prvé spoločné fotografie súťažiacich tretej série.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?