16. 02 2017 17:00 | TVnoviny.sk

Beyoncé otehotnela z jediného dôvodu. Má majstrovský plán

Rozhodnutie speváčky vás zrejme šokuje.

Beyoncé otehotnela z jediného dôvodu. Má majstrovský plán
Beyoncé otehotnela z jediného dôvodu. Má majstrovský plán Foto: Profimedia.sk

Speváčka Beyoncé sa dlho bránila zverejňovaniu informácií a fotografií zo súkromia. Ale v posledných rokoch k sebe pustila fanúšikov omnoho viac. Vo videoklipoch či krátkych filmoch počas koncertov ukázala priaznivcom aj láskyplné zábery s dcérkou Blue Ivy či manželom Jay Z. Nechýbali ani zábery zo svadby či z dovoleniek.

Ide však len o divadlo? Už roky sa totiž šepká, že Jay Z nedokáže byť verný. Ani takej krásnej a úspešnej žene akou je Beyoncé. Ich manželstvo sa vraj ocitlo v troskách. Krízu sa speváčka rozhodla zažehnať ďalším dieťatkom.

profimedia-0320774009.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Tvrdí to jej bývalý manažér Brian Kenny Moore pre portál RadarOnline.com. Podľa neho kráča Beyoncé v šľapajach svojej mamy Tiny, ktorá sa tiež snažila zachrániť manželstvo so speváčkiným otcom deťmi. Otec od nej aj tak odišiel a našiel si mladšiu partnerku.

„Podľa toho, čo viem z ich minulosti, Tina a Matthew tvrdo bojovali, aby spolu zostali a obdivujem ich za to. Ale veci sa im vymkli z rúk. Stále spolu bojovali, aj keď sa ľúbili,“ hovorí Moore. 

„Robí to isté, čo jej mama. Do toho manželstva sa zaryla pazúrmi a zahryzla zubami. Nenechá sa len tak poraziť,“ povedal bývalý manažér o Beyoncé.

„Modlím sa, aby tie detičky posilnili ich vzťah. Nič viac si pre nich neželám, len aby boli šťastní a jedného dňa z nich boli skvelí starí rodičia,“ dodal manažér.

„Poznám ju, je to múdre dievča a vždy vie, ako veci napraviť. Určite sa uistí, že jej deťom nebude nič chýbať a dokonca ani jej fanúšikom,“ uzavrel Moore.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?