16. 02 2017 14:10 | TVnoviny.sk

Angelina Jolie je opäť zamilovaná. Do slávneho speváka a herca

Jared Leto sa mal Angeline ozvať krátko po tom, ako v septembri podala žiadosť o rozvod.

Angelina Jolie je opäť zamilovaná. Do slávneho speváka a herca
Angelina Jolie je opäť zamilovaná. Do slávneho speváka a herca Foto: Profimedia.sk

V Hollywoode sa šepká o novom páriku. Rozvádzajúca sa Angelina Jolie je údajne opäť zamilovaná až po uši. Jej vyvolený má byť herec a spevák Jared Leto. A jej bývalý Brad Pitt vraj vedel, že to príde.

„Angelina myslela na Jareda roky a bol to jediný muž, ktorého sa Brad obával. Angie mala naňho vždy slabosť, a keď chcela Brada nahnevať alebo podráždiť, začala pred ním hovoriť o tom, aký je Jared neskutočne talentovaný, a ako sa s ním skvele spolupracuje. Dokonca mu poza Bradov chrbát raz poslala aj scenár k filmu,“ povedal blízky zdroj pre HollywoodLife.com.

profimedia-0296152220.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Jared Leto sa mal Angeline ozvať krátko po tom, ako v septembri podala žiadosť o rozvod. Odvtedy si mali pravidelne telefonovať a vyjsť si párkrát na večeru.

Ako prvý o novom páriku informoval magazín Star. „Vždy to medzi nimi iskrilo. Teraz, keď Angie prežíva ťažké časy, je jej Jared oporou a pomáha jej vysporiadať sa s problémami. Obaja sú nekonvenční. Myslím si, že Jared je pre ňu perfektný. Ak je Angie už pripravená na novú lásku,“ povedal blízky zdroj.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?