14. 03 2017 19:00 | TVnoviny.sk

Angelina Jolie skrývala obrovské tetovanie na chrbte. Au, to muselo bolieť

Tetovanie ju s manželom Bradom Pittom, s ktorým sa rozvádza, malo spájať.

Angelina Jolie
Angelina Jolie Foto: Profimedia.sk

Angeline Jolie odvaha rozhodne nechýba. Ešte vo februári minulého roku si v Thajsku nechala ozdobiť chrbát tromi obrovskými tetovaniami. Štyridsaťjedenročná herečka sa zverila do rúk bývalému thajskému mníchovi, informuje portál The Sun.

Angelina Jolie a jej teotvania na chrbte
Foto: Profimedia.sk
 

Samotné tetovania museli poriadne bolieť. Ajarn Noo Kanpai použil tyč s ihlou z chirurgickej ocele. Tento bolestivý proces by však mal byť oveľa viac precíznejší ako moderný spôsob.

Angelina Jolie si necháva tetovať chrbát
Foto: Profimedia.sk
 

Angelina si dopriala pauzu od režírovania filmu First They Killed My Father v Kambodži a nebola jediná, ktorej na tele pribudla nová kresba. Jej manžel Brad Pitt si nechal vytetovať budhistický symbol na ľavú stranu brucha.

Práca bývalého mnícha pritom vôbec nie je lacnou záležitosťou. Tetovania, ktoré by mali ľudí chrániť, stoja tisícky dolárov.

Iróniou je, že tetovanie ju s Bradom malo spájať. Herečka zrejme verila, že ich vzťah vydrží navždy. Minulý rok však Angelina šokovala žiadosťou o rozvod.

Zdá sa, že herečka sa postupne dostáva zo smútku nad rozpadnutým vzťahom. Fotografi ju zachytili v Londýne, kde rozdávala úsmev na všetky strany. Spoločnosť jej robili najmladšie biologické deti, dvojičky Vivienne a Knox.

Angelina Jolie s Vivienne a Knoxom v Londýne
Foto: Profimedia.sk
 
     


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?