19. 03 2017 12:00 | Natália Bačíková

Hviezdy z Harryho Pottera a ich chlpatí miláčikovia

Študenti Rokfortu milujú zvieratá. Pozrite si ich fotky!

Tom Felton je jeden z potterovského klanu, ktorý miluje zvieratá.
Tom Felton je jeden z potterovského klanu, ktorý miluje zvieratá. Foto: Instagram / Tom Felton

Množstvo hercov z potterovskej rodiny má domácich miláčikov, či už svojich vlastných v súkromnom živote, alebo pred fotoaparátmi a kamerami. Pozrite si tie najlepšie fotky!

Daniel Radcliffe si skúsil venčenie nie jedného psa, ale rovno celej svorky. Nejde však o novú brigádu či hobby. V New Yorku nakrúcal film a počas pauzy sa so psími kolegami vybral do parku. Vzbudil tým veľký rozruch, veď hviezdu obklopenú toľkými havkáčmi nevídať často, nieto ešte, keď je ním sám Harry Potter.


Herečka, najnovšie aj feministka Emma Watson sa nedávno takto fotila s mačiatkami vrámci promo fotenia k novému filmu Kráska a zviera. Aj Emmina postava Hermiona mala pozitívny vzťah k mačkám, vo filme si adoptovala kocúra Krivolaba.


Draco Malfoy, teda herec Tom Felton, je veľkým milovníkom psov. Dlhé roky bol jeho verným spoločníkom pes Timberland, ktorý má dokonca aj svoj profil na sociálnej sieti. Keď psík pred pár rokmi zomrel, Tom to niesol veľmi ťažko.

One happy family x @timberlives @jadeolivia_g

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Felton (@t22felton),

Fešák Matt Lewis, alias nešikovný Neville, svoju sučku Nellie úplne zbožňuje. Často ju používa aj ako „rekvizitu“ na fotenie a pri pohľade na jeho profil na sociálnej sieti je každému jasné, že Matt síce má peknú snúbenicu, ale väčší priestor venuje tejto chlpáčke.

Som herečka, vegánka, milovníčka kníh a zrejme aj mačka,“ – tak samu seba nazýva herečka Evanna Lynch, filmová Luna Lovegoodová. Desiatky fotiek jej mačky Lil Puff, ktorú považuje za najlepšiu priateľku, sú toho dôkazom. Vďaka jej objemnému kožúšku ju občas používa ako vankúš a, samozrejme, aj na propagáciu vegánstva.


Oliver Phelps, jeden z dvojčiat Weasleyovcov, má záľubu v cestovaní a adrenalínových zážitkoch. A takto sa filmový George skamošil s malou kengurou a o niečo väčšou žirafou počas výletu v Austrálii.

I had a nice chap come say hi today.

Príspevok, ktorý zdieľa oliver_phelps (@oliver_phelps),


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?