17. 03 2017 14:53 | Tvnoviny.sk

Marion Cotillard je už dvojnásobnou mamou. Už je známe meno dcérky

Dievčatko priviedla na svet 10. marca.

Marion Cotillard s manželom
Marion Cotillard s manželom Foto: Profimedia.sk

Francúzska herečka Marion Cotillard, ktorej meno sa spomínalo v súvislosti s rozpadom manželstva Angeliny Jolie a Brada Pitta, porodila 10. marca svoje druhé dieťa, dcéru Louise. Otcom dievčatka je francúzsky herec Guillaume Canet. Cotillard s ním má aj päťročného syna Marcela. Informoval o tom dnes denník Le Parisien.

Po tom, čo Angelina Jolie vlani na jeseň podala žiadosť o rozvod, sa objavili špekulácie, že dôvodom má byť okrem iného Pittova aféra so 41-ročnou s francúzskou herečkou, s ktorou hrali vo filme Spojenci.

Cotillard na tieto dohady v septembri reagovala stanoviskom na sociálnej sieti Instagram, v ktorom všetky špekulácie poprela. Tvrdila, že mužom jej života je Canet, ktorého spoznala pred mnohými rokmi a majú spolu syna. Priznala tiež, že čakajú druhé dieťa.

Angelina v rozvodových dokumentoch uviedla ako dôvod rozvodu neprekonateľné rozpory. Hoci filmové hviezdy boli spolu 12 rokov, zosobášili sa až v auguste 2014. Mali malú súkromnú svadbu na zámku Miraval v obci Correns vo francúzskom regióne Provensálsko.

Pre Pitta sa rozvodom s Angelinou končí druhé manželstvo; predtým bol ženatý s herečkou Jennifer Aniston známou z televízneho seriálu Priatelia. Jolie Pitt bola v minulosti vydatá za amerického herca Billyho Boba Thorntona a za anglického herca Jonnyho Leeho Millera.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?