Zayn Malik ide s kožou na trh: Toto je pravda o jeho minulosti!

20. 03 2017 13:30 | Natália Bačíková
Zayn Malik a Gigi Hadid
Zayn Malik a Gigi Hadid Foto: instagram / Zayn

S čim musel spevák roky bojovať?

24-ročný britský spevák, bývalý člen populárnej formácie One Direction, je už nejaký čas na sólovej dráhe. Kapelu, ktorá ho preslávila, opustil - a zrejme urobil dobre. Nedávno totiž vyšiel von s pravdou o tom, aké obdobie vtedy prežíval.

Zayn Malik, ktorý už druhý rok randí s modelkou Gigi Hadid, vo svojej autobiografii s jednoduchým názvom Zayn odkryl mnohé tajomstvá, ktoré by iní možno nechali pred verejnosťou navždy skryté. V knihe okrem iného píše, že bojoval s chorobnou úzkosťou, keďže jeho režim ako člena jednej z najpopulárnejších kapiel súčasnosti, bol mimoriadne prísny.

"Každá časť môjho života bola riadená," priznal Zayn podľa portálu Daily Mail. To mu spôsobovalo depresívne a úzkostné stavy. Jediným, čo vtedy mohol kontrolovať, bol prísun jedla - a ten sa rozhodol protestne stopnúť. Niekedy nejedol aj týždeň vkuse! Je to šokujúce, no Zayn si časom vybudoval poruchu príjmu potravy - anorexiu.

"Tento problém sa neočakáva u mužov, ale u žien. A to je podľa mňa šialené. Ľudia sa často boja priznať, že s niečím bojujú,"  hovorí Zayn, ktorý sa pravdy nebojí a dnes je z najhoršieho vonku. Oporou je mu mama a aj krásna priateľka Gigi.

@theststyle

Príspevok, ktorý zdieľa Zayn Malik (@zayn),Skupina One Direction ešte so Zaynom (vľavo):

Komentáre ( 0)