20. 03 2017 16:00 | TVnoviny.sk

Miley Cyrus na babskej jazde. Konečne vyzerá normálne

Kontroverznosť je u americkej speváčky zrejme na ústupe.

Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: Profimedia.sk

Niet nad nedeľné stretnutie v kruhu rodiny. To si povedala aj Miley Cyrus, ktorá si vyrazila na neskoré raňajky s mamou Tish a sestrou Brandi v Malibu, píše portál Daily Mail.

Bývalú disneyovskú hviezdičku zachytili fotografi, ako odchádza z reštaurácie. V rukách niesla zrejme obed pre svojho snúbenca Liama Hemswortha, ktorý sa radšej babskej jazdy nezúčastnil.

Miley Cyrus s mamou Tish na obede v Malibu
Foto: Profimedia.sk
 

Brandi a Tish Cyrus na obede v Malibu
Foto: Profimedia.sk
 

Kontroverznosť je u dvadsaťštyriročnej speváčky zrejme na ústupe. Miley vyzerá konečne normálne. Vlasy si nechala opäť narásť a neupriamuje na seba pozornosť žiadnym excesom. Za všetko môže vzťah s austrálskym hercom, s ktorým je zasnúbená. Svedčí o tom aj snubný prsteň na ľavej ruke.

Miley Cyrus
Foto: Profimedia.sk
 

Len pred pár dňami jej mladšia sestra Noah vysvetlila, že Miley a Liam nie sú zosobášení. Hystériu spôsobil speváčkin otec Billy Ray, ktorý na sociálnej sieti zverejnil fotku Miley v bielych šatách, informuje ďalej portál Daily Mail.

Ešte v ten deň zverejnila Brandi Cyrus na Instagrame fotku, na ktorej sú všetky tri v objatí. Miley vyzerá šťastne ako nikdy predtým.

Zdroj: Instagram/brandicyrus


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?