15. 04 2017 08:30 | Alexandra Stahlová

Je koniec... Ďalší slávny pár si dal zbohom!

Dôvod ich rozchodu zatiaľ známy nie je, no už je to oficiálne – a to sa ani nie pred troma mesiacmi stali rodičmi!

Koniec lásky...
Koniec lásky... Foto: Shutterstock.com/designer491

Prišlo to naozaj nečakane... Ešte koncom januára sa tešili z narodenia rozkošného synčeka, dnes už je ich vzťah podľa magazínu Latin Gossip minulosťou – argentínsky model a herec Julián Gil, alias Ulises z Čara lásky, a jeho venezuelská kolegyňa Marjorie de Sousa sa rozišli.

Správu už pre obľúbenú televíznu budíčkovú šou Un Nuevo Dia (Nový deň) televízie Telemundo oficiálne potvrdil aj Marjoriein hovorca – rovnako ako to, že niekdajší pár snov už spolu vôbec nekomunikuje... Dôvody ich nečakaného rozchodu neuviedol, no dôrazne poprel jednu z klebiet, ktorá sa v tejto súvislosti objavila na sociálnych sieťach – že sa vraj Julián s Marjorie súdi!

Nech už sa vo vzťahu krásnej, dnes už bývalej dvojice pokazilo čokoľvek, muselo to byť naozaj vážne a minimálne pre jedného z nich i veľmi zraňujúce. Fešák Julián totiž medzičasom zo svojho profilu na známej sociálnej sieti vymazal úplne všetky fotografie svojej ex. Zopár ich však stále možno nájsť na jej profile a profile ich synčeka Matíasa Gregoria...

Julián a Marjorie v časoch, keď boli spolu šťastní...

Prečítajte si aj:
* Fešák zo Zakázanej lásky sa vrátil na známu sociálnu sieť: Toto je dôvod!
* Krásna Meggie z Vtákov v tŕní: Pozrite sa, ako vyzerá dnes!
* Tajomstvo telenovely Čaro lásky vyplávalo na povrch: Herci boli milencami!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?