S touto sexy kráskou randí Orlando Bloom!

18. 04 2017 12:30 | Natália Bačíková
Orlando Bloom
Orlando Bloom Foto: Instagram / Orlando Bloom

Po Mirande Kerr a Katy Perry má po boku ďalšiu krásnu brunetku.

Herec Orlando Bloom, alias blond elf Legolas z Pána prsteňov, podľa všetkého letí na tmavovlásky. Po rozvode s modelkou Mirandou Kerr, s ktorou má synčeka Flynna, randil so speváčkou Katy Perry, no aj tento vzťah začiatkom roka stroskotal.

Miranda Kerr so synom:

Miranda Kerr so synom Flynnom
Foto: Instagram / Miranda Kerr
 

Orlando sa v rozhovore pre britský magazín Elle vyjadril, že s Katy ostávajú naďalej priateľmi. „Sme dospelí a je dobre ukázať, že rozchod vždy nemusí byť plný nenávisti," dodal. Podobne sa vyjadroval aj k rozvodu s Mirandou. Podľa všetkého je herec mierotvorca, ktorý o bývalých vzťahoch hovorí vždy len v dobrom.

Orlando a Katy Perry:

Orlando Bloom a Katy Perry
Foto: Instagram / Just Jared
 

Bloom však neostáva sám. Najnovšie ho vídať v spoločnosti mladej herečky Niny Dobrev, známej zo seriálu Upírske denníky. Pred pár dňami v dobrej nálade spoločne odchádzali spoločne s priateľmi z hollywoodskej premiéry filmu The Promise. Portál Hollywood Life informuje, že už v roku 2014 na festivale komixov si boli Nina a Orlando viac než blízki a na afterpárty sa od seba na parkete nevedeli odtrhnúť. V súčasnosti si na paparacov dávajú pozor, veď aj na hudobný festival Coachella dorazil pre istotu každý sám.

Orlando a Nina Dobrev:

Orlando Bloom a Nina Dobrev
Foto: Instagram / Promi Flash
 

Orlando Bloom a Nina Dobrev
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)