19. 04 2017 12:30 | Natália Bačíková

Nový objav Kylie Minogue má modrú krv!

Po mladom zajačikovi speváčka randí s členom kráľovskej rodiny.

Kylie Minogue
Kylie Minogue Foto: Instagram / Kylie Minogue

Austrálska speváčka Kylie Minogue už roky žije v Londýne a už roky randí s mladšími mužmi, najčastejšie hercami a modelmi. Teda až donedávna. Jej posledný vzťah s britským hercom Joshuom Sasseom, mladším o takmer dvadsať rokov, sa vo februári tohto roku rozpadol.

Denník The Sun tvrdí, že blízke okolie speváčky považovalo Sassa za vypočítavého zlatokopa. Kylie bola napriek tomu veľmi zamilovaná, počas svojho decembrového koncertu dokonca vyzvala publikum, aby spolu s ňou zborovo zaspievali pieseň Happy Birthday, keďže Joshua mal narodeniny. Jednoducho, myslela si, že s ním strávi zvyšok života.

Krátko na to sa vynorili špekulácie o hercovej nevere a utrápená speváčka vzťah ukončila. V súčasnosti zrejme zmenila kritériá na mužov. Podľa denníka Daily Mail Kylie už niekoľko týždňov randí s členom kráľovskej rodiny - princom Andrewom!

Princ Andrew, Kylie Minogue
Foto: Instagram / Kylie Minogue, British Monarchy
 

Napriek tomu, že sa to snažia udržať v tajnosti, do médií prenikli informácie, že princ je speváčkou absolútne ohúrený a niekoľko posledných nocí strávili spolu. Ani jeden sa zatiaľ k tejto novinke nevyjadril, no nebolo by to prvýkrát, čo člen je kráľovskej rodiny vo vzťahu s celebritnou kráskou. Pre Kylie by bol vzťah s o starším mužom možno príjemnou zmenou...


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?