20. 04 2017 08:30 | Alexandra Stahlová

Potvrdené: Ďalšia telenovelová kráska bude mamičkou!

Šepkalo sa o tom síce už dlhšie, no len odvčera je to naozaj oficiálne – správu potvrdila sama herečka!

Vitaj, drobček!
Vitaj, drobček! Foto: Shutterstock.com/George Rudy

Ak ste tipovali, že sa tak stalo prostredníctvom niektorej zo známych sociálnych sietí... Tipovali ste správne! Krásna mexická herečka poľského pôvodu Ludwika Paleta (Alina zo Súboja vášní) totiž včera na svoj profil zavesila čiernobielu fotografiu, na ktorej pózuje so svojím druhým manželom Emilianom Salinasom, synom bývalého mexického prezidenta Carlosa Salinasa de Gortariho (vydala sa zaňho pred štyrmi rokmi) a ktorú dotvára veľavýznamný text v angličtine: Hádajte čo?

Vysvetlenie v španielčine nasleduje v sprievodnom poste: „Už o niekoľko dní s Emilianom oslávime štvrté výročie nášho sobáša. Sme tomu veľmi radi, no tiež preto, lebo naša rodinka sa už onedlho rozrastie. Rozhodla som sa to touto cestou potvrdiť sama skôr, než sa začnú šíriť rôzne fámy. Budeme rodičia!!! Sme dokonale šťastní. Takáto krásna a šťastná novinka sa nedá dlho tajiť. Vďaka vám, moji followeri, za vašu podporu a lásku, ktorú mi neustále prejavujete. Prežívame najkrajšie obdobie nášho života. Máme vás veľmi radi a ďakujeme vám za vašu priazeň, Emiliano a Ludwika.“

Len pre poriadok: Vytúžené dieťatko, ktoré Ludwika nosí pod srdcom, bude prvým spoločným potomkom páru, no Ludwikiným druhým. Z prvého manželstva s kolegom Plutarcom Hazom má totiž dnes už 17-ročného syna Nicolása!

Prečítajte si aj:
* Juan zo Skrytej vášne zreje ako víno: Novými fotkami vyráža dych!
* Fešák z Dily sa v tajnosti oženil!
* Nová markizácka rosnička hviezdou tureckého seriálu Nekonečná láska!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?