16. 05 2017 15:02 | Tvnoviny.sk

Čudná teória o Avril Lavigne stále v obehu: Speváčka je už vraj roky mŕtva

Aj keď tvorca teórie potvrdil, že ide o výmysel, stále jej niektorí fanúšikovia veria.

Avril v roku 2002 a v roku 2016
Avril v roku 2002 a v roku 2016 Foto: Profimedia.sk/Jim Smeal/BEL/Shutterstock

Konšpirátori stále tvrdia, že pravda o speváčke Avril Lavigne je oveľa zložitejšia, ako sa zdá. Podľa niektorých je kanadská speváčka už dávno mŕtva a namiesto nej vystupuje na verejnosti jej dvojníčka. Avril mala zomrieť krátko po vydaní debutového albumu v roku 2002 a odvtedy ju mala nahradiť žena menom Melissa Vandella. Píše Daily Mail.

Túto verziu začala šíriť v roku 2015 fanúšikovská základňa v Brazílii. Jeden z jej zástupcov tvrdí, že sa všetko skomplikovalo po smrti speváčkinho starého otca. Manažment kanadskej hviezdy sa ju rozhodol nahradiť herečkou, aby nestratil na ziskoch.

Ako dôkaz má poslúžiť aj výrazná zmena speváčkinho imidžu po vydaní druhého albumu v roku 2004. Avril sa začala obliekať viac žensky a jej hudba bola viac popová. Speváčka mala vraj zrazu materské znamienka na iných miestach, zmenil sa aj tvar jej nosa a línia čela.

To všetko však môže byť výsledkom plastiky, kontúrovania a hrou svetla. Niektorých fanúšikov to ani tak nepresvedčilo a stále veria, že je to náhradníčka Avril Lavigne.

Zdroj: Instagram/avrillavigne

Nikto by o čudnej teórii nepísal, keby sa na internete už roky neviedli diskusie. Jedna z nich na Twitteri má už 165-tisíc lajkov a 5400 komentárov.

A čo na to samotná Avril? Nikdy sa k tomu oficiálne nevyjadrila, ale vraj ju teória poriadne pobavila. Speváčka je len jednou z hviezd na zozname mŕtvych celebrít, ktoré mali nahradiť náhradníci. V minulosti sa obeťami stali spevák Prince, speváčka Beyoncé, Eminem či Paul McCartney.

Tvorca teórie nakoniec priznal, že ju zverejnil na Facebooku ako sociálny experiment, aby videl, čo to spôsobí a ako rýchlo sa bude šíriť. Aj napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorí jej stále veria.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?