17. 05 2017 13:00 | Stela Nováková

Tajomstvo Katy Perry odhalené: Za kontroverzným hitom o bozkávaní so ženou je táto slávna speváčka!

Dievčatá sú najlepšími kamarátkami už dlhých desať rokov!

Krásna Katy Perry v elegantných šatách
Krásna Katy Perry v elegantných šatách Foto: Profimedia.sk

Katy Perry v hudobnom šoubiznise prerazila s kontroverzným hitom I Kissed a Girl, teda v preklade "pobozkala som dievča", o ktorom sa svojho času veľa diskutovalo. Všetci chceli vedieť, kto je to tajomné dievča, ktoré Katy údajne pobozkala. A teraz je to vonku!

Miley Cyrus v nedávnom rozhovore priznala, že inšpiráciou na vznik tejto piesne bola práve ona. Komplimentami na adresu svojej staršej kamarátky nešetrila. „Keď s tou pesničkou vyšla, práve som nakrúcala film Hannah Montana a vtedy som ju začula v rádiu. Spýtali sa jej, o kom tá pesnička je. Povedala, že o mne. Zvýskla som a začala som šalieť,“ píše portál yahoo.com.

Miley a Katy sú skvelé kamarátky
Foto: Profimedia.sk
 

Obe speváčky sa po prvýkrát spoznali v roku 2008 a odvtedy sú najlepšími priateľkami. Miley dokonca priznala, že jej staršia kamarátka je zároveň aj jej veľkým vzorom. Katy je pre ňu inšpiráciou nielen ako človek a skvelá hudobníčka, ale aj pre jej politickú angažovanosť. Katy Perry bola totiž jednou z hviezd, ktoré sa v nedávnej prezidentskej kampani otvorene postavila na stranu Hillary Clinton, v čom ju neskôr jej mladšia kolegyňa a kamarátka napodobnila.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?