16. 06 2017 12:45 | Tvnoviny.sk

Priatelia sa boja o Brada Pitta. Ide mu vraj o život

Herec totiž veľmi smúti za najlepším priateľom a boja sa, že opäť podľahne drogám a alkoholu.

Priatelia sa boja o Brada Pitta. Ide mu o život
Priatelia sa boja o Brada Pitta. Ide mu o život Foto: Profimedia.sk

Brad Pitt sám priznal, že po tom, ako Angelina požiadala o rozvod, sa rozhodol ísť na liečenie zo závislosti od alkoholu a drog. Hercovi to šlo veľmi dobre. Síce rapídne schudol, ale išlo zrejme o nevyhnutnú súčasť očisty. Lenže priatelia sa oňho boja znovu.

Brad bol veľmi dobrý kamarát so spevákom Chrisom Cornellom zo skupiny Soundgarden. Ten pred pár týždňami spáchal po koncerte samovraždu. Herec je z toho veľmi smutný a jeho okolie sa obáva, že bude smútok utápať v drogách či alkohole.

Brad na Chrisovom pohrebe
Foto: Profimedia.sk
 

"Chris a Brad boli ako bratia. Brad berie túto stratu tak, akoby prišiel o niekoho z najbližšej rodiny a priatelia sa obávajú, že dopadne tvrdo na dno," povedal hercov kamarát pre RadarOnline.com.

"Som od Chrisa závislý a budem ho nasledovať kdekoľvek," povedal kedysi Brad Pitt. Aj po tom, ako Angelina podala žiadosť o rozvod, trávil Brad čas s Chrisom.

"Dôveroval mu vo všetkom. Bolo tú úprimné a verné priateľstvo. Keď Brad podľahol svojim démonom, Chris tu bol pre nebo. Pomohol mu viesť šťastný a triezvy život. Podporoval ho pri stretnutiach anonymných alkoholikov," povedal kamarát.Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?