17. 07 2017 14:50 | rl

Bývalému manželovi Lucie Bílej stroskotalo aj druhé manželstvo

Pustila ho k vode sexi modelka.

Lucie Bílá a Václav Noid Bárta
Lucie Bílá a Václav Noid Bárta Foto: Profimedia.cz

To, že sympatický český párik - spevák Václav Noid Bárta a modelka Gabriela Dvořáková - vedú nekonečnú rozvodovú vojnu je známe. Za rozpad ich vzťahu podľa slov Gábiny stoja Vaškove problémy s alkoholom a agresívne správanie, podľa Bártu zase Gábinina nevera. Neskôr svoju ex označil za zlatokopku a anorektičku. Nech je to akokoľvek, z ich vzťahu vzišla táto rozkošná princezná Terezka.

Václav Noid Bárta, Gabriela Dvořáková s dcérou Terezkou
Foto: Profimedia.cz
 

A práve na dohovore o starostlivosti o ich dcéru stojí a padá ďalší dohovor medzi rozhádanými expartnermi. "Najvhodnejšie bude, aby jej zostal domov v Mukařove. Teda taká striedavá starostlivosť, keď bude v dome bývať Terezka a my sa budeme pri nej striedať," povedal ešte v apríli o svojich smelých plánoch pre Blesk.cz Bárta.

To, že také jednoduché to so striedavou starostlivosťou o dcérku nebude, sa Vašek presvedčil už pár dní na to. Dodnes sa o malú Terezku stará Gábina, ktorá už nejaký čas žije s plastickým chirurgom Patrikom Paulisom. Spevák si dcérku berie k sebe podľa dohovoru s Gabrielou a chvíle s ňou si nevie vynachváliť. „Dcéru som mal tri dny a veľmi sme si to užili. Ale to predávanie, to bolo hrozné!,“ zveril sa Blesku krátko po "požičaní si" Terezky Bárta. Táto situácia sa nezaobišla bez veľkého rozruchu, ktorú temperamentní Bártovci "stropili" na celú ulicu.

Gabriela Dvořáková a Patrik Paulis
Foto: Profimedia.cz
 

Noid sa po rozchode s Gabrielou zaplietol so sexy huslistkou Andreou Jiskrovou. Podľa Blesku jej bývalý objavil ich ľúbostnú korešpondenciu a Andreu bez otáľania vyhodil iba s pár igelitkami na ulicu. Bárta, ktorý doteraz na verejnosti tvrdí, že ho s huslistkou spája iba pracovný vzťah, sa o ňu v tej bezútešnej situácii neváhal postarať.

Bárta stále zaryto tvrdí, že je sám. Dokonca ani na profiloch sociálnych sietí nenájdete jeho fotky s inými ženami ako sú kolegyne či bývalá manželka Lucie Bílá. My však z dobre informovaných zdrojov vieme, že vzťah speváka a huslistky nie je ani z ďaleka iba pracovný.

Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Televízne noviny
18. apríl 2018
Športové noviny
18. apríl 2018
Počasie
18. apríl 2018