10. 08 2017 13:53 | Tvnoviny.sk

Po srdcervúcom videu Sinead O´Connor skončila speváčka na psychiatrii

Jej zástupca ubezpečil fanúšikov, že je v poriadku.

Po srdcervúcom videu Sinead O´Connor skončila speváčka na psychiatrii
Po srdcervúcom videu Sinead O´Connor skončila speváčka na psychiatrii Foto: Facebook/ Sinead O´Connor

Po tom, ako speváčka Sinead O´Connor zverejnila 12-minútové srdcervúce video, v ktorom sa psychicky zrútila, ju hospitalizovali. Do motela v Travelodge v New Jersey, kde Sinead žije, privolal políciu anonym, ktorý sa po vzhliadnutí videa začal o ňu báť. A nebol sám. Pod článkami o jej videu sa objavilo množstvo komentárov od ustarostených fanúšikov.

"Moji dôstojníci tam šli potom, ako sme prijali hovor o videu a žene v núdzi. Pozreli sme si ho a uvedomili sme si, že je to motel v našom okolí. Šla tam hliadka, aby to preverila. Vtedy tam však nebola," povedal policajný kapitán Robert Kaiser pre portál RadarOnline.com.

"Počuli sme, že bola v nemocnici, ale pravidelne sme motel kontrolovali," dodal.

Dvaja zamestnanci tvrdia, že v piatok videli 50-ročnú speváčku s dvomi mužmi a rozprávali sa s nimi o tom, že ju berú do psychiatrického zariadenia na vyšetrenie.

Jeden z hostí ubytovaných v tom istom moteli tvrdí, že Sinead nechávala celý týždeň otvorené dvere na svojej izbe. Zatvárala ich len v noci.

Medzitým sa v moteli objavili speváčkini fanúšikovia, ktorí jej priniesli kvety a jedlo. Odišli, keď im povedali, že tam už Sinead nie je.

V pondelok sa fanúšikom prostredníctvom Facebooku ozval jej zástupca, aby ich ubezpečil, že je v bezpečí.

"Ahojte všetci, píšem to na žiadosť Sinead, aby som každého, kto ju miluje, ubezpečil, že je v bezpečí a nemá samovražedné sklony. Je obklopená láskou a dostáva najlepšiu starostlivosť. Požiadala ma o tom, aby som túto správu zverejnil, pretože ste sa o ňu zaujímali. Nebudeme odpovedať na žiadne otázky, prosím majte pre to pochopenie," odznelo v statuse na speváčkinom Facebooku.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?