11. 08 2017 11:00 | mg

Bankrot!? Tento zazobaný chlapík je ľahší o 10 miliónov.

Gianluca Vacchi pozabudol na pôžičku z roku 2008.

Gianluca Vacchi oslavuje Deň nezávislosti
Gianluca Vacchi oslavuje Deň nezávislosti Foto: Instagram/gianlucavacchi

Taliansky milionár Gianluca Vacchi lieta v problémoch! Svalnatý päťdesiatnik, ktorý doposiaľ ohuroval na sociálnych sieťach životom v luxuse, má hlavu v smútku.

Talianska banka BPM mu totiž podľa Daily Mail zhabala jachty, vily a akcie, keďže tento podnikateľ akosi pozabudol splácať pôžičku z roku 2008. Podľa talianskych médií sú tieto majetky finančnou zálohou za pôžičku vo výške 10,5 milióna euro.

Na Instagrame jeho výčiny sleduje závratných 11 miliónov fanúšikov. Gianluca ich pozornosť miluje a pravidelne ich zásobuje fotkami svojho vyšportovaného tela v miniatúrnych plavkách či v obkolesení krásnych žien. Podľa vlastných slov tvrdo pracoval celých dvadsať rokov v rodinnej firma a dnes si už len užíva. Ročne mu vraj na účet pritečie päť miliónov euro vo forme dividend. Zdá sa, že pre zhýčkaného Taliana to nie je dosť.

Na fotografiách sa po rozchode s priateľkou Gorgiou objavuje po boku kolumbijskej víťazky súťaže Miss Ariadny Gutiérrez. Uvidíme, či kráska pri ňom zostane aj v ťažkých časoch.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?