17. 08 2017 11:00 | Alexandra Stahlová

Kráska z Prvých 100 za mrežami! Zachrániť ju môžete aj vy!

Verte tomu alebo nie, no seriálová Octavia sa nechá „uväzniť“ dobrovoľne - pre dobrú vec...

Marie Avgeropoulos
Marie Avgeropoulos Foto: Warner Bros.

Klobúk dolu – to, čo sa len pred pár hodinami rozhodla urobiť pôvabná herečka Marie Avgeropoulos, alias Octavia zo seriálu Prvých 100, ktorého premiérovú 3. sériu môžete v SERIÁLOVOM MARATÓNE na Dajto sledovať od dnes do nedele o 20.15, vyžaduje nielen dobré srdce, ale i riadnu dávku súcitu a odvahy!

Marie sa totiž rozhodla prepožičať svoj hlas potrebným, ktorí sami hovoriť nemôžu – zvieratkám v núdzi! A práve preto sa zajtra (18. augusta) medzi desiatou a trinástou hodinou tamojšieho času (t. j. medzi druhou a piatou hodinou ráno nášho času) nechá vo vancouverskom zvieracom útulku, v ktorom pred temer desaťročím sama našla svojho prvého rodinného chlpáčika, zavrieť do jedného z kotercov, z ktorého ju môžu vyslobodiť len finančný príspevok na chod útulku od jej fanúšikov!

O tom, že je to skvelý nápad ako pomôcť tým, čo to najviac potrebujú, svedčí i fakt, že hoci Marie „pôjde za mreže“ až zajtra, jej priaznivci už do tejto chvíle darovali útulku úctyhodných 1 450 dolárov, čo je 72 % zo sumy, v ktorú Marie dúfala. Ak chcete prispieť tiež, môžete tak urobiť TU!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?