10. 09 2017 15:00 | Jakub Trajteľ

Pýtali ste sa: Ako sa volá pesnička z upútavky na Tri sestry?

Nenechajte si ujsť premiéru novej mexickej telenovely už v pondelok na Doma! (video v článku)

Tri sestry
Tri sestry Foto: Televisa

A je to tu! Nová mexická telenovela Tri sestry štartuje už tento pondelok o 16:45 na obrazovkách televízie Doma. Rozvrátená rodina, ambície a nečisté úmysly, ale na druhej strane aj bojovnosť, dobré srdce a nádej budú hlavnými motívmi premiérového príbehu, v ktorom sa meno Ana vyslovuje vždy trikrát. V hlavných úlohách sa vám predstavia herečka Angelique Boyer a herec Sebastián Rulli, ktorých ste spoznali ako ústredný pár Teresu a Artura v obľúbenej Terese. V ďalších rolách uvidíte napríklad atraktívnych hercov Davida Zepedu (Iván zo Sily osudu), Pedra Morena (Cristóbal z Pravej tváre vášne) a mnohé ďalšie známe tváre.

Tri sestry
Foto: Televisa
 

Ešte pred samotnou premiérou seriálu vás zaujala aj naša upútavka, ktorú už niekoľko týždňov môžete vidieť v televízii. Konkrétne sa mnohí z vás pýtali na pesničku použitú v nej. Ide o skladbu Besos (Bozky) zo soundtracku k telenovele Tri sestry.


Ešte pre zaujímavosť vám prezradíme, že telenovela Tri sestry je remakom úspešnej mexickej telenovely Pasce lásky (Lazos de amor) z roku 1995. V nej si úlohu sestier trojičiek (v tomto prípade troch Márií) zahrala herečka a speváčka Lucero, hlavná hrdinka aj u nás vysielaných telenoviel Osudové stretnutie a Nezlomná Valentína.

Pridajte sa k fanúšikom novej telenovely na jej oficiálnej slovenskej stránke na Facebooku už teraz!

Sledujte novú telenovelu Tri sestry v pondelok až piatok o 16:45 na Doma!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?