19. 09 2017 10:58 |

Ryan Phillippe má problém. Dobitá priateľka zverejnila fotografie

Z herca sa mal vykľuť chorobný žiarlivec. On to ale odmieta.

Ryan Phillippe má problém. Dobitá priateľka zverejnila fotografie
Ryan Phillippe má problém. Dobitá priateľka zverejnila fotografie Foto: Profimedia.sk

Amerického herca Ryana Phillippeho zažalovala bývalá priateľka za ublíženie na zdraví. Herec mal modelku Elsie Hewitt zhodiť zo schodov a ona utrpela rôzne poranenia. Úradom poskytla fotografie ako dôkaz. Snímky zverejnil aj portál theblast.com.

Elsie, ktorá sa v stala júnovou Miss Playboy 2017, tvrdí, že s hercom začala randiť v apríli a okamžite sa doňho zamilovala. Dvadsaťjedenročná kráska opísala, ako s ňou Ryan trávil všetok čas a dokonca sledoval jej polohu pomocou aplikácie "Find My Friends".

Z oficiálnych dokumentov v rámci žaloby vyplýva, že herec užíval aj drogy ako kokaín, extáza, psychedelické huby a steroidy.

profimedia-0342353437.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

K hádke malo dôjsť 4. júla. Ryan zo žiarilivosti vykričal priateľke, že na večierku priťahovala pohľady všetkých mužov a on sa cítil zanedbávaný a ignorovaný. Zástupca hviezdy snímky Veľmi nebezpečné známosti Keith Frank zase tvrdí, že herca rozčúlilo niečo iné. Elsie sa mala vlámať do jeho domu a do jeho súkromnej zbierky.

Modelka zase hovorí, že ju Ryan silno chytil za ruku, kde jej ostali modriny a celou silou ju zhodil zo schodov. Po tom ako sa postavila a znovu vyliezla hore po schodoch, ju Ryan udrel, kopol, zdvihol ako "bábiku" a znovu zhodil zo schodiska.

Keď sa o neho plazila preč, mal jej vulgárne nadávať a kričať, aby vypadla z jeho domu. Elsie šla okamžite do nemocnice a oznámila napadnutie aj na polícii. Teraz od neho žiada odškodné vo výške jedného milióna dolárov.

Ryan Phillippe obvinenie odmieta a tvrdí, že modelka napadla jeho.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?