20. 09 2017 13:00 | dg

Lady Gaga sa bojí samoty, trpí vážnym ochorením. Nový dokument odhalí omnoho viac

Speváčka bola nútená odložiť časť svojho svetového turné pre pretrvávajúce bolesti.

Lady Gaga v pripravovanom dokumentárnom filme
Lady Gaga v pripravovanom dokumentárnom filme Foto: YouTube/NewOnNetflix

Minulý týždeň musela Lady Gaga zrušiť svoje vystúpenie v brazílskom Riu po tom, ako ju hospitalizovali pre silnú fyzickú bolesť. Ešte predtým odložila koncert v kanadskom Montreale.

Tridsaťjedenročná americká speváčka zverejnila na Instagrame fotku s ružencom v ruke, ako sa modlí. Uviedla, že sa snaží byť úprimná, čo sa týka jej fyzických a mentálnych zdravotných komplikácií a už roky sa im snaží prísť na koreň. Ako dodala, teší sa, ako znova vystúpi na pódiu, no nateraz musí byť v rukách lekárov, aby mohla byť silná a koncertovať pre všetkých fanúšikov ďalších 60 rokov alebo dokonca aj viac.

Zdroj: Instagram/ladygaga

Jej nový dokumentárny film s názvom Five Foot Two bude mať čoskoro premiéru a vonku je už aj oficiálny trailer. Slávna interpretka otvorene hovorí o paranoji, strachu, fyzickej bolesti a úzkosti. Okrem iného aj o fibromylagii (alebo fibromyalgickom syndróme), ktorá ju roky trápi. Ide o chronické ochorenie, ktoré sprevádzajú bolesti a únava. Neexistuje na ňu žiadny liek, v niektorých prípadoch sa môžu príznaky znížiť, v tom lepšom prípade úplne ustúpiť.

Lady Gaga v ňom s plačom priznáva, že sa bojí toho, že všetci ľudia, ktorí sú v jej blízkosti, raz odídu a ona ostane sama. Pozrite si trailer.


Zdroj: YouTube/NewOnNetflix


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?