12. 10 2017 14:00 | zv

Miley Cyrus sa bez hanby priznala: V tomto klipe bola totálne zhúlená

Prekvapila však, že na jej najkontroverznejšom vystúpení mala úplne čistú hlavu.

Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: Profimedia.sk

O tom, že Miley Cyrus je v najlepšej forme, sme už písali niekoľkokrát. Na jej „temné" ja sa však nedá zabudnúť. Speváčka sa k zložitému obdobiu jej života vrátila v populárnej šou Carpool Karaoke moderátora Jamesa Cordena.

Konkrétne sa vrátil k nezabudnuteľnému vystúpeniu s Robinom Thickom na MTV VMA v roku 2013. Miley svojím kostýmom a twerkom spôsobila, že v niektorých domácnostiach si museli vypnúť televízor. A to nielen preto, že by si ho mohli pozrieť deti. Speváčka si ale po ňom veľa vecí uvedomila.

Zdroj: Instagram/alexandredelourenco

"Uvedomila som si, že ak sa veľa ľudí rozpráva o tom, čo som urobila alebo čo robím, tak by som mala konať správne. Mala by som robiť niečo, čo môže zmeniť ľuďom životy, radšej než byť tou kontroverznou osobou, o ktorej môžu hovoriť, a ktorá ich inšpiruje na vtipný halloweensky kostým," povedala Jamesovi.

Miley sa nehanbí hovoriť o svojej niekdajšej závislosti od marihuany, ktorá trvala poriadne dlho. Na otázku, ako veľmi bola na vystúpení MTV VMA 2013 zhúlená na stupnici od 0 - 10, povedala, že nula. Pred vystúpením totiž nikdy nehúlila. Čo je vlastne dosť desivé, že aj v triezvom stave dokázala zo seba dostať to, čo predvádzala na javisku.

Naopak, pri nakrúcaní videoklipu k hitu Wrecking Ball označila svoj stav číslom desať.

Speváčke nemožno uprieť jej obrovský talent. V aute si spolu s Jamesom zaspievali hneď niekoľko hitov ako Party in the USA, We Can't Stop,The Climb, Wrecking Ball a Malibu.

Jej spev je úžasný a postavia sa vám z neho chlpy na rukách. Pozrite si video.

Zdroj: YouTube/TheLateLateShow

Nestihli ste stredajšiu premiérovú Pevnosť Boyard? Pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve TU!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?