13. 10 2017 16:00 | zv

Kanye West sa rozjedol: Raper sa už na seba ani nepodobá

Kim mu už nariadila prísnu diétu.

Kanye West
Kanye West Foto: Profimedia.sk

Hovorí sa, že keď je žena tehotná, spolu s ňou sa zaobľuje aj jej partner. Zjavne to platí aj v prípade dvojice Kim Kardashian a Kanye West napriek tomu, že im dieťa vynosí náhradná matka. Raper sa totiž rozjedol a rastie do šírky.

Pupkatý Kanye prekvapil fanúšikov na posledných fotkách, ktoré urobili paparazzi. Takto ešte nevyzeral. Dlho si ale voľný režim užívať nebude. Portál MailOnline píše, že jeho manželka mu nariadila prísnu diétu a tréningy. Chce totiž, aby sa cítil čo najlepšie.

profimedia-0352452744.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Prominenti sa stanú trojnásobnými rodičmi začiatkom budúceho roka. Či to bude chlapec alebo dievčatko, sa zatiaľ nevie. Manželia už nie raz hasili partnerskú krízu a po kolapse známeho rapera to vyzeralo na reálny rozvod. Zrazu sa však opäť tvárili ako čerství zaľúbenci.

Kim a Kanye spolu vychovávajú štvorročnú dcérku North a syna Sainta, ktorý 5. decembra oslávi dva roky. Reality šou, ktorá mapuje súkromný život Kardashianiek a Jenneriek je stále veľmi populárna. Raper si vraj dlho zvykal, že je pod neustálym drobnohľadom kamier. Aj to mu malo prispieť k zrúteniu.

profimedia-0350121000.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Sledujte Smotánku v sobotu o 18.20 na Markíze.

 

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?