Známa herečka obvinila režiséra zo sexuálneho obťažovania: Teraz zareagoval on!

13. 11 2017 16:00 | jt
Prípady pre Lauru - Debra Messing
Prípady pre Lauru - Debra Messing Foto: Warner Bros.
Prípady pre Lauru
Prípady pre Lauru
Prípady pre Lauru

Škandály v Hollywoode neutíchajú!

Americká herečka Debra Messing, s ktorou sa už oddnes budete na Doma stretávať v premiérovom krimiseriáli Prípady pre Lauru, v ktorom stvárňuje detektívku a matku 6-ročných dvojičiek obdarenú nezvyčajným talentom, obvinila začiatkom tohto roka režiséra Alfonsa Araua z ponižovania  a sexuálneho obťažovania na pľaci.

Spomínaný režisér ju mal počas nakrúcania jej prvého filmu Prechádzka v oblakoch (A Walk in the Clouds) v roku 1995 nútiť natočiť nahú scénu - aj keď, ako ona tvrdí, nič také nebolo súčasťou dohody. „Tvojou úlohou je byť nahá a povedať svoj text, to je všetko,“ povedal Arau údajne po tom, ako ju prinútil k nahej scéne, s ktorou nikdy nesúhlasila.

Prípady pre Lauru - Debra Messing
Foto: Warner Bros.
 
 
Po tom, čo sa nakoniec podvolila a ľahla si do postele kvôli scéne, v ktorej ju herecký kolega Keanu Reeves nájde v posteli s iným mužom, vysvetlila, že režisér využil každú príležitosť na to, aby si ju obzeral nahú. „Zdvihol plachtu, obzeral si moje nahé telo, potom ju na mňa hodil ako použitú vreckovku a bez slova odišiel,“ povedala. Následne mal režisér chodiť okolo takmer nahej herečky, hľadať správne kamerové uhly a okrikovať ju, aby si zakryla bradavku alebo zadok.

Napokon sa však vo filme objavil len jej nahý chrbát a teraz 48-ročná herečka, ktorá mala vtedy len 25, vysvetlila, že Arauove činy boli len hrou o moc. „Jeho cieľom bolo ponížiť ma, vyzliecť ma nielen fyzicky, ale aj psychicky, a dať mi pocítiť svoju dominanciu. Cítila som sa zneužitá,“ vysvetlila.

Prípady pre Lauru
Foto: Warner Bros.
 

Režisér Alfonso Arau však tvrdenia herečky odmieta. Ako povedal pre agentúru Associated Press, jej obvinenia nemajú nič spoločné s realitou. Arau obvinil hviezdu seriálu Will & Grace, že len naskočila na „módnu vlnu“ podobných tvrdení, aj napriek tomu, že Messing ho obvinila ešte vo februári, mesiace pred vypuknutím súčasnej série škandálov ohľadom sexuálneho obťažovania v Hollywoode. Režisér dodal, že Debra by mu mala byť naopak vďačná za svoju kariéru, pretože si ju vybral z veľkého množstva herečiek.

Na foto vpravo 85-ročný režisér Arau.

Sledujte premiérový krimiseriál Prípady pre Lauru - vždy v pondelok až piatok o 19:30 na Doma!

 

Komentáre ( 0)