18. 11 2017 17:00 | nb

Gigi Hadid a Katy Perry majú od Číny stopku: Na legendárnej prehliadke sa nepredvedú

Už dnes je jasné, že šou Victoria´s Secret v Šanghaji neprebehne podľa plánu.

Katy Perry
Katy Perry Foto: Instagram/katyperry

Legendárna módna šou, kde sa na pódiu predvedú tie najúspešnejšie modelky planéty len v spodnom prádle sa koná už tento pondelok v Šanghaji. Značka Victoria´s Secret má milióny fanúšikov po celom svete, a tak si organizátori povedali, že po Paríži či Londýne je čas ísť ukázať sa aj čínskym priaznivcom. Tento plán má však jeden háčik.

Jedna z modeliek, Gigi Hadid , totiž dostala od Číny stopku. A nie je sama, ani speváčka Katy Perry , ktorá mala na šou spievať, sa nebude môcť zúčasniť. Krajina sa jednoducho rozhodla neudeliť týmto kráskam víza. A má na to svoj dôvod.

Gigi si pred časom v jednom online videu robila posmešky z ázijských čŕt tváre. To sa jej stalo osudným a prehliadku si užije len ako diváčka pri obrazovke. Predvádzať na nej je obrovská prestíž a Gigi má čo ľutovať. "Som zdrvená, že nemôžem byť tento rok v Číne. Milujem tento tím, sme rodina a budem duchom pri všetkých mojich dievčatách! Teším sa na šou, ktorá bude budúci rok!" napísala Gigi na svojej sociálnej sieti. Vie, že už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom.

Podobne je na tom aj Katy Perry, ktorá má trvalý zákaz vstupu do krajiny. Číňanov nahnevala, keď vystupovala v šatách so slnečnicami, ktoré sú zhodou okolností symbolom protičínskej demonštrácie. Aby toho nebolo málo, medzi jej outfitmi nájdeme aj kapucňu s taiwanskou vlajkou. Speváčka jednoducho vie, ako vzbudiť pozornosť Tentoraz sa jej to ale veľmi nevyplatilo.

Gigi Hadid:


Väčšina modeliek je už v Číne a sociálne siete zásobuje fotkami:


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?