23. 11 2017 15:00 , článok bol aktualizovaný 24. 11 2017 10:20 | dg

Miley vysvetlila „tehotenské“ bruško. Bez vulgarizmu sa to nezaobišlo

Speváčka priviedla svojich fanúšikov vďaka jedinej fotke do šialenstva.

Miley vysvetlila „tehotenské“ bruško
Miley vysvetlila „tehotenské“ bruško Foto: Instagram/mileycyrus

Miley Cyrus priviedla svojich fanúšikov do šialenstva, keď na sociálnej sieti zverejnila fotku vo voľnom tričku, spod ktorého sa jej črtá väčšie bruško, píše MailOnline.

Spolu s oslavou Dňa vďakyvzdania oslavuje americká speváčka 25. narodeniny. Na snímke stojí pod obrovskými balónmi s písmenami jej mena. V komentároch sa jej mnohí pýtajú, či je v požehnanom stave. „No tak! To bruško nemôže byť z moriaka na Deň vďakyvzdania!!! Je to tehotenské bruško,“ napísal jeden fanúšik na Instagrame.

Po niekoľkých hodinách zareagovala na špekulácie samotná Miley. „Nie som tehotná, len som zjedla zas*atú tonu tofuriaka (z angl. slova tofurkey – falošný moriak, namiesto mäsa sa na jeho výrobu zvyčajne používa tofu, pozn. red.).“

Vysvetlenie "tehotenského" bruška Miley Cyrus
Foto: Instagram/mileycyrus
 

Zdroj: Instagram/mileycyrus

Predstaviteľka Hannah Montany tvorí pár s austrálskym hercom Liamom Hemsworthom (27). Dvojica sa prvýkrát stretla v roku 2009 na nakrúcaní filmu The Last Song. V júni roku 2012 sa zasnúbili, o rok nato v septembri sa rozišli. Na začiatku roka 2016 sa ale dali znova dokopy, čo Miley potvrdila v októbri toho istého roku.

Pred niekoľkými dňami prepuklo tajomstvo, ktoré si pár nechával pre seba pol roka. Koncom apríla spečatili svoju lásku, keď sa zosobášili v ich sídle v Malibu. 

Sledujte Smotánku v sobotu o 18.20 na Markíze.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?